Banjë dielli me i-Phone mbi bark, ja rezultati

July 1, 2016 22:02

Banjë dielli me i-Phone mbi bark, ja rezultati

Një turist britanik e gjetiu veten me një i-Phone 6 të stampuar mbi bark pas një pasditeje nën diellin e fuqishëm të Qipros.

Daniel Da Silva, 29 vjeç ishte duke bërë banjë dielli në Qipron veriore, ditën e parë të pushimeve familjare, pa vendosur krem dielli.

diell2

29-vjeçari u zgjua vetëm pas 2 orësh dhe e gjeti veten të djegur nga dielli, me një detaj të vogël mbi bark; shenjën e i-Phone-it të tij dhe kabllos së kufjeve të cilat i kishte harruar mbi trup para se ta zinte gjumi.

July 1, 2016 22:02
Komento

1 Koment

  1. demo July 2, 10:09

    Epoo gruan e paska greke,nuk ja paska djegur e perveluar

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*