Barack Obama bën ‘shopping’ me vajzat

November 29, 2015 22:05

Barack Obama bën ‘shopping’ me vajzat

Presidenti amerikan, Barack Obama shoqëroi dy vajzat e tij adoleshente, Malia dhe Sasha teksa bënin ‘shopping’ këtë shtunë në përpjekje për të promovuar biznesi e vogël, një event i përvitshëm që organizohet në prag të pushimeve festive për të orientuar blerësit drejt dyqaneve familjare.

Presidenti, që shquhet për prakticitetin e tij, ishte veshur sportiv teksa shoqëronte vajzat në dyqane librash dhe ëmbëlsirash.

Në përfundim të pazarit, familja Obama blenë 9 libra të rekomanduar nga shitësit në dyqanet që vizituan dhe e mbyllën shëtitjen duke shijuar një akullore, pavarësisht temperaturave të ulëta të këtij nëntori.

barak obama1barak obama2barak obama3barak obama4

 

 

November 29, 2015 22:05
Komento

1 Koment

  1. as November 30, 08:42

    a vishen kaq thjesht e bukur plaku Merre dhe gjatoshi

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*