Barack Obama suprizon dhëndrin dhe nusen në fushën e golfit

October 18, 2015 17:18

Barack Obama suprizon dhëndrin dhe nusen në fushën e golfit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Barack Obama ka suprizuar me prezencën e tij çiftin Stephanie dhe Brian Tob ditën e tyre të dasmës në fushën e golfit   “The Lodge at Torrey Pines” .

Obama ishte duke luajtur golf  në raundin e tij të fundit  kur  zbuloi se në po të njejtën fushë të San Diegos po zhvillohej një ceremoni martesore.

Video tregon momentin befasues kur Presidenti i bashkohet turmës së dasmorëve dhe përshëndet nusen me dhëndrin.

Ngjarja padyshim që e ka zbukuruar ditën e tyre të dasmës teksa çifti duket tepër i entuziazmuar ndërkohë që bëjnë foto me liderin amerikan.

 

https://youtu.be/zy3iG1NkkvY

October 18, 2015 17:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*