PD: Shqipërinë e nxiu Rama, ne e hodhëm bojën e zezë për tre ministra

March 28, 2019 15:10

PD: Shqipërinë e nxiu Rama, ne e hodhëm bojën e zezë për tre ministra

Sekretari i Përgjithshëm i PD,  njëkohësisht edhe organizator i protestës i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama.

Në një status në rrjetet sociale Gazmend Bardhi shkruan se është Rama që ka nxirë Shqipërinë gjatë qeverisjes së tij.

Shqipërinë e ka nxirë Edi Rama duke e kthyer në këto 6 vite në “bazë operacionale të krimit të organizuar rajonal”, “pikë kyçe të shpërndarjes së heroinës në gjithë Evropën” dhe “vend kryesor të pastrimit të parave në botë”.

Njollat e zeza sot mbi Ministrinë e Brendshme nga qytetarët ishin: 1 për Saimir Tahirin – kampionin e narkoshtetit në Ministrinë e Brendshme;

1 për Fatmir Xhafajn – kampionin e përdorimit të Policisë së Shtetit për të mbrojtur vëllain trafikant droge; 1 për Llesh Kimikun – kampionin e servilizmit, paaftësisë dhe korrupsionit – shkruan zyrtari i PD.

 

b.b/dita

 

March 28, 2019 15:10
Komento

7 Komente

 1. Cou enver te shikosh saliun qe na e solle nga shpellat March 28, 16:12

  Eh enver te ishe gjalle edhe te pakten 24 ore…

  Reply to this comment
 2. Tarasi March 28, 16:42

  Fytyra e qeverise e Ministria e Brendshme me e zeze se boja qe i sperkati!!!!!!!

  Reply to this comment
 3. Sinqeritet March 28, 19:55

  “hidherim ziu”, e kupton c’fare po i beni PD-se
  E cuat ne zero sic ,e cuat Shqiperine. Ju ju ndjekin vetem rrugacet,antiligjoret shpellare te
  Astirit.
  Cdo veprim ju injoron,sa vjen e me keq.

  Reply to this comment
 4. Sinqeritet March 28, 19:57

  tarasi,shpellar ,Aj dru me pre !

  Reply to this comment
 5. Laert March 28, 20:57

  Ketij perfaqsuesit te LGBT ne PD i thone Gaze(jo Gazi). Pra edhe vete shpellaret shqipfoles e dine se ky eshte kokra e bythqirit 24 breza.

  Reply to this comment
 6. Mala March 29, 08:52

  Ky eshte Bardhi I Zi ,recituesi I radhes per persheshin, I korit te sorreshkinave ndjellakeqe,qe krrokasin ne qiellin e kthjellet te shqiponjave.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*