Basha, aleatëve: Në zgjedhje vetëm me logon e PD

May 19, 2017 14:16

Basha, aleatëve: Në zgjedhje vetëm me logon e PD

Kryetari i PD, Lulzim Basha u ka propozuar partive të vogla aleate të garojnë në zgjedhjet parlamentare nën siglën e Partisë Demokratike.

Kryedemokrati realizoi sot paradite një takim të gjatë me aleatët e PD në selinë e PD.

Burime konfirmojnë për Report Tv se në takim është folur që të gjitha partitë të jenë nën logon e PD, kurse emrat e kryetarëve të partive të vogla janë të parët që do e kenë emrin në listat e kandidatëve për deputetë.

 

 

May 19, 2017 14:16
Komento

2 Komente

  1. Plaku Xhuxhumaku May 19, 14:33

    Tamam, kaq duan edhe kryetaret e vegjel, nje karrige deputeti dhe e shtyjme edhe 4 vjet te tjera.

    Reply to this comment
  2. kasem gahinji May 20, 12:14

    edhe pdiu me llogjen e pd?kjo eshte arritja e vangjelit.mbase futet edhe ne listat e pd.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*