Basha: Besoj se përpjekja e europianëve do të kurorëzohet me sukses

December 22, 2014 16:10

Basha: Besoj se përpjekja e europianëve do të kurorëzohet me sukses

Partia Demokratike zhvilloi mbledhjen e grupit parlamentar, ku u diskutua raporti i deputetëve të opozites me Parlamentin.

Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha, beri nje permbledhje te detajuar te situates qe nga korriku, kur ndodhi agresioni fizik ne Parlament dhe pas te cilit opozita mori vendim per te braktisur Kuvendin.

Zoti Basha u shpjegoi deputeteve edhe bisedimet qe po kryhen me negociatoret e Parlamentit Europian. Duke folur per mediat, pas mbledhjes se grupit, kryetari Basha shprehu besimin se perpjekja e evropianeve per zgjidhjen e ngercit politik ne Shqiperi do te kurorezohet me sukses.

December 22, 2014 16:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*