Basha, drekë falënderimi me ministrat teknikë: Shërbyen me kurajo

August 31, 2017 16:55

Basha, drekë falënderimi me ministrat teknikë: Shërbyen me kurajo

 

Pas përmbylljes së misionit të tyre, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është ulur sot për një drekë më ish-ministrat teknikë.

Ka qenë vetë Basha ai që ka njoftuar për këtë drekë falënderimi ndaj punës dhe misionit të tyre.

MESAZHI I BASHËS

Sot pata një drekë falenderimi me ministrat teknikë.

Misioni i tyre u sfidua nga mungesa e mbështetjes politike, mosbashkëpunimi dhe sabotimi, por ata shërbyen me kurajo, integritet dhe përkushtim, duke përballuar sulme dhe sprova të mëdha.

Duke ju shprehur mirënjohjen time të thellë, ju urova suksese në angazhimet e tyre profesionale e publike në të ardhmen.

 

August 31, 2017 16:55
Komento

2 Komente

  1. perkthyesi August 31, 18:55

    Zoti Basha, ti me stafin tend, kurre mos e pafshit pushtetin me sy ndonjehere! Kjo, sepse jeni politikani me dembel (ndoshta krahasohesh me Haxhinaston) qe mund te kete pare ky vend!

    Reply to this comment
  2. XXXL September 1, 05:21

    Lulush Tranvestitja ku i falenderove ne ndonje hotel me “5 Yje” besoj se jane me prejardhje familje rrace, fshatar e malok te jane rritur me morra nga nje kilogram kokrra.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?