Basha e la jashtë listave, reagon deputetja demokrate: Beteja ime…

May 27, 2017 09:14

Basha e la jashtë listave, reagon deputetja demokrate: Beteja ime…

Mes emrave të deputetëve të cilët kryedemokrati Lulzim Basha i la jashtë listave të kandidatëve për zgjedhjet e 25 qershorit dhe për Kuvendin e ri është edhe demokratja Arbiola Halimi.

Deputetja ka reaguar fill pas shpalljes zyrtare të listave të PD­, pas një zgjedhje që Basha e quajti të vështirë. Me anë të një statusi në profilin e saj në FB, ajo shprehet krenare për betejën që ka bërë dhe shton se “beteja ime për një Shqipëri të lirë vazhdon”. “Falenderoj gjithe mbeshtetesit e mi. Beteja ime per nje Shqiperi te Lire vazhdon. Jam krenare per betejen qe kam bere. E drejte dhe me dinjitet. Ju falenderoj te gjitheve!”­ shkruan ajo.

May 27, 2017 09:14
Komento

1 Koment

  1. shabani May 27, 11:24

    Ik moj legene do ta shikoj vettingu sa shume ke luftar per lirine

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*