Basha feston 43-vjetorin, Rama i dërgon një dhuratë

June 12, 2017 16:51

Basha feston 43-vjetorin, Rama i dërgon një dhuratë

 

Në oborrin e selisë së Partisë Demokratike është futur një makinë e dërguar nga kryeministria.

Newsbomb.al mëson se Rama ka dërguar në zyrën e Bashës një kuti dhuratë për liderin e demokratëve. Nga burime pranë zyrës së kryeministrit, neësbomb.al zbulon se brenda saj kishte një shishe vere me porosi të Ramës, posaçërisht për 43-vjetorin e Bashës.

E kujt do t’i kishte shkuar ndërmend se sot, në ditën e lindjes Basha do merrte një dhuratë nga kundërshtari më i madh i tij politik?!

June 12, 2017 16:51
Komento

2 Komente

 1. xxx June 12, 17:33

  sigurisht qe askujt si shkonte ne mendje

  Me mendjengushtesine idiote dhe kurthet emocionale tipike te shqiptareve.

  Perse te mos ju shkoje mendja te ngrene ura mes njerezve, por vec armiqesi, kjo eshte pyetja

  Reply to this comment
 2. A June 12, 20:08

  Jo vetem kaq, por kishte edhe nje kuti argjendarie, ku mbrenda saj ishte UNAZA me mbishkrimin me dashuri dhe miqesi pas zgjedhjeve te 25 qershorit ne alence politike dhe qeverisese PS + PD = PPSH.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*