Basha flet para Kryesisë së Kuvendit, Rama e sheh nga pas: O Lul, hajde ngjitemi lart

May 17, 2017 20:06

Basha flet para Kryesisë së Kuvendit, Rama e sheh nga pas: O Lul, hajde ngjitemi lart

Ndërkohë që Kreu i PD dha një prononcim për mediat në portën hyrëse të Kryesisë së Kuvendit, Kryeministri Edi Rama po e dëgjonte bashkë me gazetarët. Por në një moment, kryeministri i thotë Bashës: O lul hajde ngjitemi lart ( për në takimin e partive në Kryesi).

Kjo shkaktoi  të qeshura te gazetarët e pranishëm, por dhe te vetë Basha.

 

May 17, 2017 20:06
Komento

7 Komente

 1. k May 17, 22:05

  Kjo skenë tregon se rama është një person pa paragjykime të
  poshtra si ato të padronit të bashës që po të ketë mundësi
  e zhduk kundërshtarin nga faqja e dheut.
  Bravo Rama.

  Reply to this comment
 2. info analitike May 18, 00:14

  Shoke te Dites po edhe kete lajm e paskeni shtremberuar! Rama i t’ha “erdha une’ si karafil e Basha iu pergjigj ‘vazhdo aty Brenda se aty kemi Pune’. E paté se si Bente karagjozlleqe kryepsikopati gjate mbledhjes?!

  Reply to this comment
 3. Aliu nga Selenic May 18, 00:51

  Mose harro se Basha dhe Beriusha gjithmon sinceritetin e Rames e kane marre per dobesi. Kjo Tragon se ase Rama dhe ase forca e majte politik PS nuk ka partneritet politik perballe per te ecur perpara. PS dhe Edi Rama po e terhheqin vetem zgjedhen pa opozit.!

  Reply to this comment
 4. Merqez Katunari May 18, 01:35

  Urraaaaaa fitore gazeta tomorri- Hitleri takohet me Ducen.

  Reply to this comment
 5. fteri May 18, 02:35

  Jam dakort me argumentin e K-sëëëëëëëë

  Reply to this comment
 6. Saliu May 18, 02:38

  Opozitar por vllezër .

  Reply to this comment
 7. demo May 18, 09:14

  o karagjoz…o karagjozzzz! Luli t`i mori te gjitha ne tavolineee!Mjere socialistet,ky jau la votat rrugeve.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*