Basha flet për listat: Ripërtëriva ekipin

June 21, 2017 22:22

Basha flet për listat: Ripërtëriva ekipin

I ftuar në studion e Arena nga Dritan Hila lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh se në zgjedhjen e kandidatëve për deputet ka ripërtërirë ekipin dhe PD.

Pjese nga intervista

Hila: Ka aludime se ndryshimi i listave të kandidatëve për deputetë që ju keni bërë ka pasur një lloj reagimi në bazën e PD.

Basha: Ka pasur vërtet, ka një shumëfishim të njerëzve në mitingjet tona. Njerëzit presin atë që është normale në ciklin politik të çdo partie në Europë, riciklim të elitave. Nuk ka kuptim të shkohet në çdo fushatë me një ekip, duhet ripërtërirë. Këtë kam bërë, kam ripërtërirë ekipin për të ripërtërirë nesër me energji të shumëfishuara shtetin shqiptar për ta vënë në shërbim të qytetarëve dhe axhendës së qytetarëve që është ekonomia

June 21, 2017 22:22
Komento

1 Koment

  1. info analitike June 22, 07:07

    Ky eshte bere klone i Rames. Te genjen sy me sy pa iu dridhur qerpiku. Ore po te gjithe mashtruesit e kriminelet kane manine ta fillojne historine nga fillimi, njeri me rilindje tjetri me republike te re.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim