Basha i kishte përgjimet e Dibrës para marrëveshjes së 17 majit?!

July 4, 2019 22:38

Basha i kishte përgjimet e Dibrës para marrëveshjes së 17 majit?!

Përgjimet e dosjes 184 për shitblerjet e votave në Dibër dhe dosjes 339 për Durrësin u kthyen në kryefjalën e mediave për disa ditë.

Në lidhje me këto dosje ka reaguar edhe ish ministri i qeverisë Berisha, Arben Imami.

Sipas Imamit, Basha i ka pasur përgjimet përpara marrëveshjes së 17 Majit.

“I ka ditur një pjesë të atyre përgjimeve para 17 Majit.  E di në parim që ka pasur përgjime çështjet që kanë dalë të dibrës dhe e ka thënë në çadër. Kurse dosjen e Durrësit e ka pasur të zbardhur”,-tha Imami në “Real Story”.

d.a. / dita

July 4, 2019 22:38
Komento

6 Komente

 1. MH July 5, 01:00

  Ja hijnat qe kurdisin lufte artificiale me skenare per kohe te zgjedhur.Nuk kane nga te ikin do perplasen edhe nga te vetet per pislleqet e flliqta qe iu servire Berisha.Lojnat e slloganve per revolucion per “mos bindje civile” do ti dalin kallaji heret a von.Po do te dalin per turpin e tyre dhe ne fund do te mbyllen ne Rec te Shkodres pa ia arrite te marrin pushtetin ne tavoline.

  Reply to this comment
 2. Tori July 5, 07:54

  Si gjithmone kur nuk jeni me ne organet drejtuese te nje partie,apo nuk jeni me me funksione drejtuese shteterore luani rrolin e te drejtit gjoja per te sulmuar drejtuesit e partise por ne fakt tregon se jeni te paguar nga kundershtaret per kete sulm.Basha ka bere shum mire qe i hapi tani keto çeshtje sepse me sa duket e ka kuptuar qe Rama do e mashtronte me marreveshjen e 2017.

  Reply to this comment
 3. Z/K July 5, 13:03

  Kurdo dhe cfaredo qe te hapin Basha destinacioni i karrieres se tije perfundon ne Rec.

  Reply to this comment
 4. mirel July 5, 14:17

  Heren e pare i doli pazari mire me 15 milione eruo. Kete here i ngeci me eurot, dhe donte pushtetin ne tavoline.
  Shqiperi e plerave

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*