Basha ka mbi 1 mln euro pasuri: E kam vënë përpara se të hyja në politikë

October 20, 2015 08:35

Basha ka mbi 1 mln euro pasuri: E kam vënë përpara se të hyja në politikë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka një pasuri me mbi 1 milion euro. Këtë shumë jo fort të zakonshme për një vend si Shqipëria, kreu demokrat thotë se e ka vënë përpara se të hynte në politikë dhe jo pa qëllim. Por, ai nuk sqaron se si e ka vënë këtë pasuri.

Ky ishte një parakusht që i kisha vënë vetes para se të angazhohesha në jetën politike aktive… Me qëllim që të mos jem i varur apo i  shantazhueshëm në kuptimin e nevojave ekonomike para se të merrja përsipër përgjegjësi ndaj qytetarëve shqiptarë…”, tha mbrëmë Basha për emisionin “Dritare” të Rudina Xhungës.

Madje, Basha shton se të ardhurat e tij kanë qenë më të mëdha përpara se të angazhohej në politikë. “…Po të shikoni deklaratat e mia të pasurisë janë shumë herë më të mira para hyrjes sime në politikë sesa pas hyrjes sime në politikë…”, shtoi ai.

Basha sqaroi se ai dhe bashkëshortja e tij kanë njëlloj qëndrueshmërie ekonomike nisur nga kushtet e Shqipërisë.

Është fakt që unë dhe bashkëshortja ime kemi siguruar një ekzistencë le të themi jo problematike për kushtet e Shqipërisë, por kjo nuk do të thotë që nuk kemi familjarë, miq, të afërm, të njohur që nuk prekin ditë për ditë probleme të mbijetesës…”, tha ai.

Basha u pyet edhe në lidhje me kunatin e tij, i përfolur jo pak në media.

“Akuzat për kunatin janë pjesë e një propagande… Unë kam përcaktuar diçka në familjen time që asnjë familjar nuk mund dhe nuk do të jetë në konflikt interesi. Asnjë familjar i imi nuk ka përfituar asnjë tender publik, as ndihmë sociale madje edhe ata që kanë pasur nevojë sepse kanë qënë disa familjarë të ngushtë të mitë që kanë pasur nevojë për strehim të cilët jo se i ndalonte ligji, por për shkak të detyrës sime i kam detyruar që të mos jenë pjesë e skemës së përfitimit sepse në fund të fundit në ato 200 apartamente që do të shpërndaheshin nuk doja që të përflitej që duhet të ishte patjetër një familjar i imi. Ky është standard që unë kam vendosur…”, tha ai. /Dita/

 

October 20, 2015 08:35
Komento

36 Komente

 1. Jäger -81 October 20, 08:44

  hahahahaha te ardhurat thote kane qene me te medha perpara se te hynte ne politik, o kaqol cfare do te thote kjo qe po te dhimbset populli dhe po punon per me pak lek.

  Reply to this comment
 2. objektiv October 20, 08:47

  ATA 1 MILJON EURO I FITUAR KUR PUNONTE KAMARIER NE RINAS

  Reply to this comment
  • Tani October 20, 13:47

   Hahaha tamam kamarier ne Rinas sa i ndyre c fare hipokrezie e vodhen e rropen familje ndyresirash ti dhe babai jot salí qen berisha ju zente ne fyt buka e popullit kriminel

   Reply to this comment
 3. agron October 20, 08:48

  Rast i rralle , bile nje gjeni do te thoja , qe per moshen e re ka arritur te beje 1 milion euro para se te futet ne politike ! Jam kurioz te di si ka mundesi ! Apo me perkthimet dhe asistence qe i kane dhene nderkombetareve dhe fqinjeve tone ne kohen kur ishte bashke me Argiten ne Kosove !!! Ndoshta si ortak i Fazllicit !!! Ndoshta si ”ortak” i BEL-AIR !! Shembull per tu ndjekur nga te gjithe personat qe aspirojne te hyjne ne politike ! Tung

  Reply to this comment
  • Po,Po October 20, 20:39

   Jo more zoterinj,jo ! A nuk e tha ne parlamentin e Serbise ,kryeministri i atij vendi se “…,ne harxhojme 35-40 milion euro ne vit,per Kosoven.” Nqs sigurimi shqiptar paguante 2000 leke ne muaj per spiunet e tij te thjeshte,UDB-ja i paguan me rroga te larta spiunet me potence jashte vendit,si presidente,kryemistra,ministra, deputete e funksionare te larte si Lul Basha,kandidat per kryeminister . Sa e paguanin ata Esat Toptanin,Ceno bej Kryeziun me te tjere ?! Po për Ahmet Zogun,sa shpenzuan per ta sjelle ne pushtet ?!

   Reply to this comment
 4. Bariu October 20, 08:52

  Ky esht nje mashtrus nga me primitivet!
  Propozimi im esht sa me shpejt ti sekuestrohet pasuria nga abuzimet jo vetem si kryetar bashkie por si ish minister i brendshem dhe kljentela e tij e ryshfeteve dhe pasuria e deklaruar esht nje gllenjqke uje ne mes te oqeanit?
  Ky duhet arestuar i pari e me pas banda e tij te fallcifikimeve te rruges se kombit e vrasjes se 21 janarit!
  Jazek postin e voten e popullit o edvin rama qe po zhgenjen kedo qe te dha voten?

  Reply to this comment
 5. anticensurë 25642654 October 20, 08:54

  a është hetuar për atë pasuri të vënë para se të hynte në politikë??
  nga e ka prejardhjen një shumë e tillë 1 milionshe??
  nëse kjo del e pastër,vërtetohet prejardhja e ligjshme e saj(të bësh 1 milionë në shqipëri nga hiçi dhe me studime jashtë shtetit është e pabesueshme),atëherë lëreni të qetë!!
  atë mund ta godasësh ku të duash!!për një ndyrësirë të tillë është turp që të ulësh veten duke e sulmuar me mashtrim!!
  përpiquni të bëheni më realist dhe më të ndershëm në atë politikë muti që po dhisni në shqipërinë tonë!!përpiquni të mos bini gjithnjë e më posht!

  Reply to this comment
 6. barent Cohen October 20, 08:58

  Ato 1 milion euro ca ia dhashe une se Lulushi ishte djale i bukur, ca i morri rroge te UNMIK-u dhe ca ia dhane serbet nag fondet e posacme per punen e mire ne favor te Serbise, qe zhvilloi ne Kosove dhe jo vetem.

  Reply to this comment
 7. Edi October 20, 09:03

  Dy mundesi la qe te fitosh 1 milion euro ne nje kohe te shkurter. Ose me ndonje biznes te suksesshem qe do ta njihnin te gjithe ose me vjedhje e mashtrime.
  Bizneset e tua nuk i njohim.

  Reply to this comment
  • Bariu October 20, 09:12

   Biznezi me i mir ne ministrin e punve te brendshme ku asedhenjehere nuk asgjesoj asnje renje droge kanabis dhe merte perfitime nga banda lazaratase!

   Reply to this comment
 8. intelektuali October 20, 09:16

  A KA MORAL QYTETAR LULZIM BASHA TE DALE NE EMISION TV DHE A KA MORAL MEDIA E RUDINA XHUNGES TE FTOJE LULZIM BASHEN NE EMISIONIN SEFTE “DRITARE”?

  Kjo eshte pyetja thelbesore qe duhet t’i beje vetes shoqeria jone e vdekur qytetare kur shikon emisione TV absurde si ai OPINION i Blendi Fevziut apo emisioni sefte i Rudina Xhunges qe ngjasojne me shume si CIRQE me akrobate rufjane, qe hidhen nga nje dege ne tjetren vetem per te mashtruar e per te mbajtur me cdo kusht pushtetin politik, njesoj sic bente para do kohe mesuesi i tyre ideollogjik Enver Hoxha. Pyetjes se Rudina Xhunges:

  NGA E KE KETE PASURI FAMILJA JOTE QE JU KA BERE SI NJE ROKFELERE PA PUNUAR ASNJE DITE?

  Lulzim Basha u pergjegj:

  MILIONAT UNE DHE GRUAJA IME I KEMI BERE ME PUNEN DHE DJERSEN TONE.

  Por edhe karremi i Saliut Basha edhe gazetarja famoze Xhunga harruan te sqarojne se Lulzim Basha akoma eshte i pandehur nga Prokuroria per 200 milione eur te vjedhura nga fondet e rruges Durres Kukes, vjedhje makaber qe PD-ja e Saliut e mbuloi duke e kamufluar me parrulla patriotike, njesoj sic bente edhe Enver Hoxha ne Kohen e tij te Qepes.

  Por edhe karremi i Saliut Basha edhe gazetarja famoze Xhunga harruan te sqarojne se gruaja e Lulzim Bashes eshte pinjolle e BOSIT te firmes Piramidale VEFA qe Saliu me Boden e sajuan per te vjedhur LEKAT e shqyptareve dru me pre me nje mashtrim perfekt mafioz duke deklaruar se keto firma jane te pastra si “Ujet e Bjeshkeve”.

  Ne kete situate na mbetet vetem te pyesim BOSAT e TV Vizion Plus:

  A KA MORAL QYTETAR LULZIM BASHA TE DALE NE EMISION TV DHE A KA MORAL MEDIA E RUDINA XHUNGES TE FTOJE LULZIM BASHEN NE EMISIONIN SEFTE “DRITARE”?

  Reply to this comment
 9. Bariu October 20, 09:20

  Por more karabush i gjyshit, ato te parat i vure si i vure dhe i shkrove, por si i vure ato, nuk na thua asnje fjale!!!. Apo si ka thene ai i pari “Per nje milioneshin e pare mos me pyesni…!! E tani qe mesove se si vidhet me shumice, tej nje milioneshit, na ben moral se je “varferuar”!?.Po nuk na thua se ke mesuar shume mire, madje me mire se cdo gje tjeter te fshehesh gjene e vjedhur. Te jap nje keshille: Ate nje milioneshin mos e prish se do te te duhet per nje dite te keqe kur DREJTESIA te t’i beje me mire llograite tyja dhe myte-derrave te tjere politikane si ti.

  Reply to this comment
 10. gori October 20, 09:22

  Ka te drejte, kur gjen shesh e ben pershesh.
  Pika qeveritareve te larte e kopetente qe nuk e vene para pegjeshesise……
  Pse ka ndershmeri ketu? E ka goje e flet, madje mburret!
  Sa do te vazhdoje kjo gjendje me keta grabites?!

  Reply to this comment
 11. Qenani October 20, 09:23

  Dmth edhe me para plot te hyjne ne politike prap se prape te pangopur jane. Mos pafshin piken e prokopise thote populli

  Reply to this comment
 12. gori October 20, 09:24

  Ka te drejte, kur gjen shesh e ben pershesh.
  Pika qeveritareve te larte e kopetente qe nuk e vene para pegjeshesise……
  Pse ka ndershmeri ketu? E ka goje e flet, madje mburret!
  Sa do te vazhdoje kjo gjendje me keta grabites?!
  shenim, jo nuk e kam thene, beje si te duash.

  Reply to this comment
  • N.VJOSA October 20, 09:53

   Tu lumte Trapi o Lulush Krapi,
   Prandaj nuk te zë gjumi dhe na betohesh e sterbetohesh se te vjen keq per shqiptaret e varfer, se gjoja ky Rama i ropi dhe ti ben avokatin e tyre?!
   Po te kisha ne dore, verifikimin e pasuris tende , do te vija ne Lupen e Kontrollit per çdo qindarke, si e ke fituar dhe ku e ke fituar, se NJE MILION LODHESH DHE TI NUMEROSH E JO ME TI FITOSH ME PUNE TE NDERSHME…!
   Por çfarë them edhe une, ti u akuzove per 230 Milion te rruges Kombit, u akuzove nga KONTROLLI SHTETIT, me dokumenta, dhe jo me thashetheme dhe i bëre bisht Gjyqit, me raporte mjeksore, me shtyrje afatesh dhe nuk dole kurre para Gjyqit!…
   Çfarë jane per ty Nje Milion?!…
   Ti je nje mashtrus i pafytyre dhe një kriminel dhe Kusar i regjur!
   Ik ore mbushtu dhe prit se nje dite do te vihen byzylyqet edhe ty…
   Parja e Fukaras do te zihet ne gryke…
   Nje Milion, thote, sikur te flase per 1 Mije lekë!…

   Reply to this comment
   • info analitike October 20, 14:55

    Neti po pse merzitesh ky te pakten tha se ka 1 milion dhe jo 3 mije euro si ai karabushi tjeter. Je qe je verifikoja edhe Rames pasurine keshtu e heqim merakun per te dy.

    Reply to this comment
 13. gjermani i fundit October 20, 10:22

  c’a jane 1 milion euro…Ne Hollande del ne mengjes me nje thes bosh e ne darke duke mbledhur me fshese rruges ben 50 kile me euro.Biles ky paska bere shume pak, ky s’qenka i zoti as te mbledhe me fshese. Kete humbameno duan kryeminister republikanet e Amerikes? O popull, ju kujtoni se do vije me Enver Hoxhe qe mblidhte therrimet e bukes dhe i hante, apo qe i andronte Nexhmija corapet? Jo ore jo, do vijne keta qe milionave s’ua mbajne mend shifren dhe gjithmone i paskan bere me djerse te hatashme. Ja kur te me sulet nastrua me llogjet e Luftes se Dyte, nga koteci i pulave te Bahri Omarit e deri tek kokaina e Xibrakes, kurse ky “xhaxhi” Ermalit ka bere 1 milion kur ishte i papune.

  Reply to this comment
 14. maks October 20, 10:22

  ore me pun te ndershme nuk behen dot 1mion euro cfaedo pune qe te kesh ber popukki o luli nuk esht qorr

  Reply to this comment
 15. Robi October 20, 10:47

  Ashtu si areestohet nje drogmen apo trafikant te cileve ju konfiskohet pasurija ashtu duhet me vepru edhe me kete por edi i vogel ka qef me arrestu5lepurushat e energjise apo ato te bananeve turp per ty kjo tregon se je i implikuar edhe vete e mjaft na cave menderen tu ngrejt taksa se nuk je votu per kete.

  Reply to this comment
 16. Nio October 20, 11:02

  Shqiperia te paguaj te gjitha borxhet dhe detyrimet e tjera ne Bashkimin Europian perpara se ky vend te falimentoj … Pasurite e ngritura nga droga , qe variojne me miliarda euro mund te perdoren per te financuar celulat terroriste , antieuropiane … kjo para e piste qe fle neper bankat e Europes dhe ato Shqipetare jane nje shkak shume i rrezikshem qe mund te perdoret per te manipuluar zgjedhje elektorale neper shtetet europiane … Shqiperia duhet te deklaroje pasurite menjehere … Bankat duhet te ngrijne asetet financiare te shume biznesmeneve … Te paguhen taksat , reforma kundra informalitetit te jete me e ashper … Kjo para mund te shkaterroj lumturine e shume familjeve europiane … do te kete konkurence te padrejte midis biznesit qe eshte hapur me mundim dhe atij qe eshte hapur me para te piste… Europa eshte ne alarm , Banka Boterore dhe Fondi Monetare Nderkombetare te bejne hapa per ngrire dhe sekuestruar te gjitha pasurite e shteteve qe jane debitore ndaj Europes … Shqiperia nuk ka bere asnje progres per antaresim … Ajo po ben progres kundrejt cdo reforme positive … Futja e vendeve problematike ne Europe esht ofendim per cdo shtet anetar te Bashkimit Europian qe eshte zhvilluar me mundim dhe duke respektuar ligj per ligj cdo reforme … Madje do te jete nje kaos … Vendet anetare te tregohen te duruara , ti mposhtin keto medota antieuropiane … qe behen qellimisht per te percare Bashkimin Europian … Gjermani , Franca , Anglia dhe shume shtete te tjera ti bejne presion FMN-se ose Bankes Boterore per te mbledhur cdo borxh te dhene … Europa po goditet ekonomikisht , keto mosmarreveshje dhe mos respektime te ligjeve europiane , dhe ndaj tregut te lire , jane shkaktare per falimentime … Europa te mos bej gabimet e Amerikes ose Amerika te vete saja … E gjithe Bashkimi Europiane , te kunderveproje menjehere me ane te ideve dhe ligjeve … Emigracioni ilegal te bllokohet me cdo menyre , ushtaret te jene present ne kufij e vendeve , te perdoren armet me gazlotesjelles , gjumesjellese … Te arrestohen te gjitha ta emigrante qe po futen ilegalisht neper Europe , te perqendrohen neper kampe … Bizneset neper Europe te mos punesojne asnje emigrante , ndryshe gjoba ose sekuestrim te biznesit … Ata qytetare Europiane qe strehojne ilegalet , te arrestohen , tu sekuestrohet shtepia ose pasuria … Europa nuk ka per tu shkaterruar nga klikat antieuorpiane qe jane futur ne parlamentet e vendeve anetare , apo ne senat … Po shkelet e gjithe kushtetuta Europiane , shume zyrtare qe e mbeshtesin emigracionin ilegal jane te lidhur me trafikantet e qenieve njerezore , po perfitojne shuma te medha parash dhe justifikohen me fjalime humaniste nese pengohet ky lloj emigracion i paarsyeshem … Mbi kurrizin e popujve te Bashkimit Europian nuk perfiton kurre njeri dhe me duket se prape ne historine e njerezimit duhet tua bejme te qarte , injoranteve , se ketu eshte Europ , ketu eshte krishterimi , ketu ka ligje dhe rregulla …

  Reply to this comment
 17. petrika October 20, 11:14

  Kush beson se Lulezim Basha ka vetem nje milion euro,eshte budalla e bir budallaj.Basha e filloi karieren e tij ne kosove,si punonjes i UNMIK-ut.Aty e kapen serbet,ja mbushen xhepin me para dhe ai filloi te punoje per ta,duke ju nxire jeten luftetareve te UCK-se.Ai mbushte procesverbalet plot me shpifje per luftetaret e UCK-se,gjoja sikur keta kishin bere krime lufte,se keshtu i kishte porosite nga UDB-ja serbe.Ishte ky Lulezim qen i serbise dhe agjenture e ndyre,ai qe i coi ne Hage Ramush Haradinajn dhe Fatmir Limajn,te cilet dolen te pafajshem nga gjyqi i Hages pas dy vjetesh.Aty ne Kosove ai u njoh me dashnoren e tij te ardheshme Argiten,vajzen e Sali Berishes,e cila atje i mbante me lehte kontaktet me te afermit e saj serbe,gjithashtu agjentura te shtetit serb,duke bere punen e ndermjeteses midis sherbimit sekret serb dhe prinderve te saj agjente te serbise.Ishte kjo Argite qe ja propozoi te jatit, ne ate kohe kryeminister ishqiperise,qe Bashes ti jepte nje post ne qeveri,sepse ai ishte filoserb dhe antishqiptar i terbuar.Pasi erdhi ne qeveri,Lulezimi ,dihet puna e tij.Filloi te vjedhe rende sic beri ne rrugen e kombit me mbi 220 milion euro e duke i ndare ato me Berishen.Me pas vazhdoi te vjedhe ne ministrine e brendeshme me tenderat qe zhvilloheshin aty dhe mbylli me vrasjet e 21 janarit.Me vone,ne mirkuptim te plote me Berishen,kur ishte minister i jashtem,firmosi edhe dhenien e detit greqise.Greket e shperblyen me para edhe Berishen edhe Bashen.Basha eshte i qelbur ne para,por ai nuk ka se si te tregoje origjinen e tyre,se si i ka gjetur ato para.Keto pislleqe te Bashes,i di gjith bota,por i di edhe Rama.Te shohim si do perfundoje reforma ne drejtesi,pastaj a do te veproje Rama ndaj Berishes,Bashes dhe kupoles se PD-se,se e gjithe kupola e PD-se ne ato ujra ka notuar.

  Reply to this comment
 18. Fuck Mark uk, Coeur & LOVE October 20, 11:15

  Ky ASSHOLE flet per 1 mil EURO si te jen 1 mil LEK (te vjetra)….. O Lul pederasti po kaq idiot je qe mundohesh te injorosh nje ELEKTORAL (pd) te tere me kurvelliqet e tua mor “HOLLANDEZ RRUGESH”???

  Reply to this comment
 19. Kris 1 October 20, 11:46

  Gjithe Keta komentues per nje milione.Nje vile nje Surrel behet me 3000 dollare dhe vlen gjysmen milion.Ja si behet pasuria.Me mire keto probleme I sqaron Sali Sudia ose Edvin Xhaferri.Eshte turp me u marre me nje milion.

  Reply to this comment
 20. NA ISHTE NJE HERE,,,,,,, October 20, 12:43

  SI DUKET E KE SHIT BY,,,,,,,SHTREJNTE,,,,, DO KETE DICKA TE RREDHE AJO BY,,,,JOTE QE TE KAN PAGUAR AQ SHUME,,,,,KOT NUK THONE KU KA ZHURME SESHTE PAGJE,,,,,,,,TE TJERAT KUPTOJ VETE,,,,,,,

  Reply to this comment
 21. beni October 20, 14:36

  Kjo eshte e keqja e ketij vendi dhe e femijeve tane,por te gjithe ju mire na e beni dhe keshte vazhdoni vetem pasurohuni dhe mos beni sherr ani ore se ne bar do hame vetem mos u stresoni ju lute.

  Reply to this comment
 22. rilindasi October 20, 15:01

  Ky pederasti dhe ajo kurva Argita jane rast unikal ne bote ,se kane kursyer nga 1 milion euroi nga dietat e unmikut

  Reply to this comment
 23. Emigrant October 20, 15:38

  Na mbushe mendjen pse e shtyre gjyqin per rugen e kombit si I semure po me leket e ndertimit vend e pa vend sa leke more apo I ke kaluar ne emer te kunatit ?

  Reply to this comment
 24. .skifteri October 20, 15:45

  ******Perse thoni ju komentues qe nuk fitohet 1 miljon euro nga L.Basha ?,Kur ky njeri nga kamarjer i hapet drita jeshile nga S.Berisha dhe ngjitet ne sferat me te larta te Partise Demokratike ,pore edhe detyrat me te larta ne te pushtetit si minister I brendeshem ,minister I jashtem ,minister I transportave dhe rrugve . 4 vjet Kryetar I bashkise Tiranes kryeqytetit me nje fonde dhe pasuri te madhe sa 50% e buxhetit te shtetit.Vetem nga shitja e 7 ton bronxit sa bejne ku vajten parate ,ky eshte vetem nje raste !?.Ky zyrtar i ri qe deklaron pasuri 1miljon euro eshte praktikisht e pa ralizuar me pune dhe rroga ligjore ,por vetem duke vjedhur , ka patur ne duar pasuri te mdha te ekonomise vendit dhe te ushrtise dhe te policise.Me grupin e tije kriminal ka marre para nga klanet e droges Lazaratit ,nga shitja e armeve ,te paisje ushtarake te aviacionit apo nga municione te ushtrise deri ne afriken e kongo.Duke shitur dokumenta sekrete te sebi,apo jasifikim provash e dokumentash per fshehje dhe tejtersimi organesh njerzore ,per shitje deti grekut ,per vjedhje te 230 miljon euro rr.kuksit ?!…Pa folur per bakshishe per tenderia, pa tender ne favorizimin te firmes turke- Bektel – qe per 4 vjet hanin edhe derrat e fshatarve rrethe rrugs se kuksit, makarona dhe buk te bardhe dhe zarzavate ne mencat qe rrinin hapur 24 ore ne 24 me leke te shqiptarve te varfer dhe te tradhtuar nga S.Berisha dhe L.Basha qe vodhen miljona !!.Sa para futeshin ne gjepat e funksionarve te larte per shkak te korrupsionit larte qe ekzistonte ne polici te shtetit kur ishte Minister i brendeshem e dini ju ?,nuk e dini !,miljona e miljona ky ka pasuri marramendese te vjedhur nga ky njeri ne krye te P.D-se te Sali Berishes !? ..Zyrtarisht ju thoni se ai ka 1 miljon euro ,por faktikisht te pa deklaruara ai ka shume here me shume nga djersa dhe gjaku i shqiptarve.Ky eshte vetem nje nga politikanet borgjez te rije shqiptar me kriminali ne histori si shushuje qe ka vjedhur vrare dhe shitur pasurite e shqiptarve ,por si ky ka edhe shushunja te tjera plot .Prandaj shumica e shqiptarve sot jane ne kushte mjerimi ,ne skamje te thelle ekonomike dhe me pensione qesharake 100$,dhe shqiptaret ose vdesin ose marrin rrugen e arratisjes nga syte kembet neper Europe .SHikojeni Lulin si grefoset si gjel deti !..Pikrisht se ka gjetur nje mekanizem te lulzimit te korrupsionit ,nje oaze ,parajse vjedhje e pasurimi ekonomik.DHe nuk e vret mendjen per popullin kjo eshte e sigurte .Ai vetem duke bertitur kunder E.Rames e ka kryer detyren si kryetar i P.D -se.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~#

  Reply to this comment
 25. ai cuni October 20, 17:21

  per nje ideal dhe luli si drejtoresha e tatimeve 😛 ahh qe sdel ndonje diktator tip enveri tju pushkatoje te gjithe ju dhe fisin tuaj ….

  Reply to this comment
 26. fatir October 20, 19:17

  OR HAJDUT MUTI OR QEN OR ZAGAR KUSH TE LA TRASHIGIMI OR BIR BUSHTRE GOPI MOMES GOPI I GRUS TATE OR BYTH SHQYMIT E SHQIPRISE JU SHKERDHEFTE KINA DHE INDIA NONAT,MOTRAT,GRATE GOCAT DHE CA JU PERMBAN PRAGU DERES

  Reply to this comment
 27. anonimi October 20, 19:41

  ik ore legen se na mbushe mendjen…vetem po keni punuar te dy bure e grua ne bordello ne hollande..Pranoje dhe ne do te besojme….Se kamarjer nuk ke vjedhur aq shume ..Ose te ka paguar Serbi per sherbimin qe ike bere duke vrarae dhe masakruar luftetaret e UCKSE..

  Reply to this comment
 28. Hyqmet Hasko. October 20, 20:11

  Ky eshte vertet shum i pa pjekur….Shpjegimet e tije jan kaq qesharake sa te vjen per te vjellur..Kan faj kata te tieret qe nuk ja verifikojne.

  Reply to this comment
 29. vezhguesi October 20, 22:26

  HAJDUT E KRYEHAJDUT , HIQET SI GJOJA JO SHUME I PASUR . I DI Lulushi , I DI SA LEK KA E,KU I KA FSHEHUR . KUSH E HA GENJESHTREN E TIJ ?? PO PALLATI I SHEMBUR NE VLORE SA KUSHTONTE ?? PO LEKET E RRUGES SE KOMBIT KU I KA ?? POPULLI I DI TE GJITHA E PRET DITEN , QE KY BUKUROSH I STISUR . SI FEMER ,TE JAPE LLOGARI PAS HEKURAVE , SI SHUME TE TJERE . KUR DO TE VIJE AJO DITE ????????

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*