Basha: Ka vetëm një sekret për të mundur Edi Ramën, angazhim total

Redaksia Online July 7, 2013 11:16

Basha: Ka vetëm një sekret për të mundur Edi Ramën, angazhim total

Në kuadër të fushatës për kryetar partie, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me demokratët e Gjirokastrës.
“Ka vetëm një sekret për të mundur Ramën dhe është angazhimi ynë total”, tha Basha para anëtarëve të PD-së në Gjirokastër. “Të përfitojmë nga përvojat e partive perëndimore për të bërë të mundur fitoren. Në 8 vite të qeverisë së bashku ia dolëm. Kudo që hedhim sytë shikojmë veprat e PD. Duhet analizë e thellë, e cila nuk duhet të kthehet në farsë. Angazhohem që këtë analizë ta kthejmë në proces transparent ku secili të mbajë përgjegjësi”, theksoi ai.
Më pas në orën 18.00 Lulzim Basha  do ketë takim me anëtarët e PD-së në Delvinë dhe më pas në orën 19:30 në Sarandë.

Redaksia Online July 7, 2013 11:16
Komento

9 Komente

 1. Sapuni i burgut July 7, 11:20

  Ky do beje ndonje pune si kryetar bashkie meqe ka mandat dhe 2 vjet apo do merret me hashashin e Lazaratit?

  Reply to this comment
 2. Santana July 7, 11:22

  Se shpejti mbrapa hekurrave i nderuari Basha,..!Populli vonon po nuk haron ju siguroj..!Vazhdoni se do te te shpetojne perrallat e Sales…!Ju siguroj qe nuk do te kesh asnje nga PD qe te te sjelli cigare ne burg , me gjithse ju jeni edhe kundra duhanit ,jeni femije i moderuar…!

  Reply to this comment
 3. ashimkercyku July 7, 11:35

  Asnjhere nuk e mund dot Edin me vote por vetem duke i vjedhur ato sic veprove vitin 2011 pranda dhe populli ju ndeshkoje shume ashper sot.

  Reply to this comment
 4. i July 7, 11:44

  Pra nuk duhet bere asgje tjeter nga PD???? Vetem angazhim total? Po sikur te bejme lufte a mundet ta mundim Edushin o Lul?
  Punet e keqija, vjedhjet dhe vrasjet, mjerimi qe c do dite fudos shqiptaret pa ndale, mashtrimi e perndjekja e shqiptareve kudo jane kunder jush, harbuteria e idiotesia qe mbush zyrat tuaja nuk ka nevoje te ndreqen? EEEEEEEE
  Mjaft te ike Edi dhe ketu pastaj del dielli demokratik, shperthen lumturia e pasuria.
  Idiot .

  Reply to this comment
 5. jovan July 7, 11:56

  luleze moj…po si ste vjen turp mor mjeker b….th edvin rama te ka zbyth ne cdo betej qe ke ber…ah po ja more bashkin se per te fituar jo..kte e din e pan te gjith..te thuash se e fitova esht taman ai te thuash se ajo qe ju pat popull me ze e me figur nuk ishte vjedhje taman si vvvideoja e ilir metes me bllok ne dor…qe ja moret bashkin me dhun kte edin edhe demokrati me ihumbet kte e di dhe hollandezja jote..

  Reply to this comment
 6. Li July 7, 12:42

  Zoti Basha merru pak me Tiranen se eshte qelbur, kudo ka vetem plera dhe rruge te pa mirembajtura.

  Reply to this comment
 7. Apojo July 7, 17:10

  Oj LULIJE! A T’ka shku n’men me provu njo her ballazi EDVIN KRISTAQ RAMEN! Shejfe, shejfe njo her se mo t’pelqen ene e ke per perhera.

  Reply to this comment
 8. Derya July 7, 19:38

  Kujdes kur flet se po ia fut Kryeministrit ne detyre qe ishte usta i ketyre sekreteve, leri keto mitet e pathyeshmerise personale, Ti je thjesht nje ushtar ne lojen e shahut,Nuk ka asnje njeri ne Shqiperi kellqe per te mbajtur partine me dore te hekurt si Saliu, ajo qe u be dhe nuk ka gjase te perseritet me eshte dekadenca e qeverisjes,kjo iu mori ne qafe te gjithe si grup. Keshtu qe nuk ke shans te bindesh asnje njeri jashte PD se deri ne diten qe EDI RAMES ti erren syte prej salltaneteve te pushtetit dhe te beje Gabimet e Saliut, por kjo nuk ka per te ndodhur kam frike

  Reply to this comment
 9. ARBEN LITO July 8, 09:13

  Ah more Luli i Vocerr!Deri dje na thoshit se do merrnit fitoren me spektakolare ne histori,e sot na dalka se paske vrare mendjen per te gjetur sekretin e thyerjes se Edi Rames???!!!…Merr njehere PeDe-ne se mos te bejne ndonje gol e s’te mbajne fjalen e dhene(apo nuk te promovuan ne fushate ?)…Do nderrohesh ti e ndonje tjeter ne krye te PeDe-se e pa te shohim.Ashtu sic shtruat edhe do te flini.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim