Basha mbledh aleatët, Dash Shehi: Zgjedhje më datë 30 nuk ka!

May 15, 2019 12:35

Basha mbledh aleatët, Dash Shehi: Zgjedhje më datë 30 nuk ka!

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi pas një takimi që pati në selinë e PD mes kreut të PD-së Lulzim Basha dhe aleatëve theksoi se zgjedhjet e 30 qershorit janë të rëna moralisht, por edhe me dokumente sepse nuk ka më shumë se 25 kandidatë përballë.

Mesazhi kryesor i takimit ishte se zgjedhje më datë 30 nuk ka. Kjo është e para mesazhi kryesor. Më shumë se 25 kandidatë nuk ka konkurrues. Kanë rënë që tani moralisht zgjedhjet.

Do sajojnë kandidatë. Që sot po ju paralajmërojmë se ka filluar manipulimi zgjedhor. Kanë rënë dhe me letra.

Nuk do lejojmë zgjedhje më datë 30 qershor me gjithë aksionin e mundshëm opozitar, në 360 gradë. Këtu moral më për zgjedhjet nuk ka”, deklaroi Shehi.

Ai tha se do vijojnë protestat dhe aksionet e tjera të opozitës.

o.j/dita

May 15, 2019 12:35
Komento

9 Komente

 1. valentina May 15, 12:55

  Falendero edi ramen qe te pushoi nga puna gruan,sepse po e shpartallonte bota o dash buzepeshku,per cfare te duhet pushteti ty o impotent i alkoolizuar dhe stresuar,per te mbajtur dashnoret e gruas me para?ptuuu kurve burre.

  Reply to this comment
  • Glaukias May 15, 17:06

   Kush nuk do i lejojë ? Dash Shehu me kë mbështetës ? Partia e tij as 5000 vota nuk merr në rang kombëtar. Ka ardhur koha të zhduken nga politika shqiptare, kanë që në 1992 që parazitojnë në emër të popullit shqiptar. Dil më vete në zgjedhje e shikoje sa të vlen lëkura o ish- zv.kryeministër i periudhës më të errët shqiptare. Këlysh i Salih Berishës !

   Reply to this comment
 2. prizem May 15, 15:01

  Do te kemi vetem qofte me plonc dhe dy dopjo raki kumblle per koke…

  Reply to this comment
 3. MH May 15, 16:33

  valentina!
  kurve burre.Quhet Kurvar.

  Reply to this comment
 4. AM May 15, 17:50

  Qe keta kane hallin gjetiu dhe kerkojne e shpikin sebepe kjo tashme eshte e qarte per ke ka sy te shohe. Arriten sa po kercenojne edhe ambasadoret. Sipas meje duan me patjeter te mos hapen negocjatat sepse e dine pastaj qe skane me te ardhme politike. Prandaj edhe u ka ik petlla fare keto dite.

  Reply to this comment
 5. fati May 15, 18:38

  Aman ore dash, po gjalle qenke? Po ne protesta nuk te pame me flakadane, apo nderseje te tjeret. Perpara’, Urra!

  Reply to this comment
 6. Mendimi jo profesionist May 15, 18:46

  E ka thene dhe DASHI,se po nuk morripjese” AI”nuk mund te kete zgjedhje.Kjo quhet miopi politike.

  Reply to this comment
 7. Emule nokia May 15, 19:21

  O dasho lene intervisten hec ka dyqoni se m’ka met çik plonc.
  Rakine e kumlles kalo mere ke meti se do bojm i dor qef sonte.
  Leni delet per neser se i mushe me rrena boll per sot.

  Reply to this comment
 8. ms May 15, 22:26

  te kam thone o penthym ….mos pi raki plepi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*