PROTESTA / Ish-krerët e policisë, në selinë e PD. Në podium, studentë dhe rrethet, Berisha nuk mban fjalim

December 6, 2015 18:57

PROTESTA / Ish-krerët e policisë, në selinë e PD. Në podium, studentë dhe rrethet, Berisha nuk mban fjalim

Në ambjentet e PD është zhvilluar një mbledhje e pazakontë për të përgatitur protestën e 8 dhjetorit të cilën Lulzim Basha e ka shpallur pa kthim.

Pjesëmarrës në të kanë qenë oficerë me grada të larta policie që kanë shërbyer gjatë qeverisjes 9 vjeçare të Sali Berishës.

Pas mbledhjes së kryesuar nga Sekretari i Përgjithshëm Arben Ristani, ish zv­Ministër i Brendshëm kanë dalë me radhë ish drejtori i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, ish­ zv\Drejtori Agron Kuliçaj, ish ­numri dy i policisë së Tiranës, Erzen Breçani, ish­drejtori i Policisë Rrugore dhe asaj bashkiake, Vullnet Topalli dhe të tjerë.

Vendimet apo zhvillimet e kësaj mbledhje nuk janë ndarë për publikun.

Por siç mësohet ata kanë diskutuar në lidhje me mbarëvajtjen e tubimit. Që deri tani ende nuk ka publikuar axhendën.

Po ç’duan ish­policët me planin e protestës?

Në fakt një gjë të ngjashme e ka bërë edhe PS-­ja kur ishte në opozitë.

Kreu i PD, Lulzim Basha mblodhi sot edhe atë që e quan “grupin organizativ” të protestës së 8 dhjetorit.

Protestuesit do të mblidhen në orën 11:00 në sheshin “Skënderbej” për të marshuar drejt kryeministrisë nga ku përveç kryetarit të PD-së, në podium do të ngjiten edhe qytetarë nga qytete të ndryshme që do të mbajnë fjalime.

Në podium, do të ngjiten edhe studentë, të cilët do të kundërshtojnë ligjin për arsimin e lartë dhe problemet që përballen ata.

Ish-kryeministri Berisha nuk do të mbajë fjalë në protestë.

December 6, 2015 18:57
Komento

33 Komente

 1. Asnjeansi December 6, 22:08

  E kujt i pl. by . ?

  Reply to this comment
  • parlamentari December 7, 23:52

   Fiks si pS-ja me 21janar 2011, vetem se ne pD nuk ka nje Tom Dosh, qe paguan nga xhepi i vet miliona per te mbulluar shpenzimet per detashmentin e protestuesve, qe do te sulmonn Kryeministrine. Ka edhe nje ndryshim te madh, Sala eshte frikacak por jo komplet dhjaks si Ed Ramame 21 janar. ve bast, qe Sala nuk do futet te kullat e arabit, si Ed Rama ne vaktit. Per Luluzime hollandezken nuk garantoj dot se dihet femrat jane ca histerike dhe frikacake.

   Reply to this comment
   • lerini karagjozlliqet o plehra December 7, 23:53

    Vemendje -:

    Popull SHQIPTARE ,

    neser cdo shqiptare te cilit sali brrisha i ka vrare baben ,vllain,dajen,xhajen ,

    ka rastin ti marri gjakun ,

    i Futur mes turmave demostruse dhe shtrire per toke antishqiptarin

    me te madhe shqiptare sali kurv serb brrishe

    Reply to this comment
    • arkidi December 7, 23:53

     Arkidi

     Neser familja e haklajve te shfrytezoj minutazhin ne hakmarrje ndaj Sali Kriminelit, o neser o kurre, banda qe kerkon te djege shqiperin po ngerdheshin perballe nje k/ ministri qe nuke pati firce per dy vjet te reforminte drejtesin qe kjo band te perfundonte pas hekurave, tani duhet te frikesohemi te gjithe per skenen qe po pregatisin neser ne 8 dhjetor, Ed Rama neser e pas lexoje votem qe te dhame njekosisht dhe premtimet qe na bere… 1- gerdeci… 21 janari… Rruga e kombit vetem keta ndershkime make albanias happy.

     Reply to this comment
     • leshi December 7, 23:53

      shum njeres do ikin per lesh o luli o saliu do vritet neser

     • SHISHJA E RAKISE December 7, 23:54

      çobenet e deleve jane bere pîlic e sali malokut

     • petraq December 7, 23:54

      nje histeri e pa nevojeshme antikushtetuese e nxitur nga sali basha.neser eshte feste perkujtimore e 25 vjetorit te demokracise.kush ka cpikur dhjetorin e dyte duhet gte arrestohet se eshte anti kushtetues.ju e dini me mire por mendoj brenda ne kryeministri te futen nje numur i math policesh.dera te lihet hapet kush do futet brenda te kapet te lidhet td rfrihet e te trasportohet me automjet jashte tiranes.te shim pastaj kujt do ti dridhen kembet sales apo neve.

 2. Barist ne Vucidol December 6, 22:26

  Per bajgat e SHQUP-it nuk e rruan njeri, pervec mitingasheve dhe paramilitareve te tipit Mark uk, qe shikojne endra me kriminele si Saliu & CO.

  Reply to this comment
  • shpatar December 7, 23:55

   Do jete gabimi me i madh qe te vritet Saliu .Por mendoje se dhelpra plake eshte me e zgjuar se cakenjte qe zgerdhijne vetem dembet dhe nuk kafshojne .Sa do i mbrojtur te jete nje politikan i tipit Sali ,ata qe duan te merni hak,do ta kishin bere .Prandaj mos perhapni fantazira te tilla se nuk ka me burra qe te marrin gjak ne vetulla .Dulla dhe Ramizi e trodhen burrerin shqiptare.Shikoni fenomenin e gjakmarrjes ne Veri .Vriten gra e femije se skane burreri te perleshen burrat .
   Keto ish forca policie qe ka mbledhur Saliu jane si dordolecet qe vinin prindrit tane per te trembur laraskat .Fatkeqsia e ketije shteti eshte se ndaj ketyre grupimeve me isha nuk ka ligje qe ti arestoje e ti burgosi .Ata kane bere nje betim para popullit se nuk do te ngren kurr dore ndaj shtetit e popullit te tij .Ka me mijra isha qe jane larguar nga detyrat por kurr nuk kane dale ne protesta per te bere permbysje .
   Ky revolucjon, i ashtuquajtur nga Pd i kamufluar me pjesmarje te individve te pakenaqur, eshte tentative per te marr pushtetin me dhune .Nese do ta krahesojme njesoje me ate te Rames le te ndodhi sic beri Saliu ne 21 janar .Te qellohet ndaj ishave e pse jo edhe ndaj organizatorve te revolucjonit .Ne asnje vend te botes revolucjonet nuk jane bere pa viktima. Le te behet qe te shpetojme njehere e pergjithmone nga llumi i politikanve shqiptare .Te dalin ne sheshin e betejes me pordhet e tyre e jo te implikojne popullin .
   Ne 21 janar protestuesit e Rames nuk qelluan shtetin me arme.Bile protesta po kalonte e qete dhe ne aparence e tensjonuar .Ishin forcat e Saliut qe provokuan me bresheri armesh qe mbeten dhe te vrare .Me pas ne asnje vend te botes nuk mund te ndalet dhunimi i objekteve te shtetit .Kur shteti te qellon cduhet te beje nje popull qe pergjaket .Saliu deri me sot ate e quan tentative per grushte shteti .Por deri me sot eshte mbrojtur .Nese do ta beje vete ate qe e quan dhune kunder shtetit Rama, po te jete burre, le ti kthej atij reston e jo turmes se genjyer e te pakenaqur .Ta lidhi e tja beje gjyqin nje perfaqsi nga populli .
   Ja nje skenar qe mund te ndodhi .
   Ne krye te turmes se irrituar me sharje e parulla do te jene protestuesit e studentve te nje muaj me pare (Turp )te perzier me gra dhe adoleshent te shokve te politikanve te Pd qe u eshte premtuar dicka .me pas berthanm e cubave te Pd qe i kemi pare nga 8 Dhjetori e deri tani bashke me te pjellet e tyre .Ne kete turme do te jene te gjithe te lagruarti nga administrata e Rrum-Palles Sali .
   Do te kete nga rethet persona te pakenaqur nga pasojate e prishjeve te objekteve pa leje ose te atyreve per planet rregullues .Ne fund ,kjo me rezerva, do te jene kermat qe kane duarte e pergjaskura ,hajdutet ,kondrabandistet dhe toga e Saliut me te ne mes tyre .
   Luli si Dashi me kembore do te jete ne vijen e pare te frontit revolucjonar. Do te vazhdoje ky marshim deri sa karvani te zere pozicjonin para Krye/Ministrise ku do kene perballe forcat e policise se shtetit te pa armatosura .
   Do filloje fjalimi me broheritje e sharje per qeverine ,do ngjiten ne podjum nga i gjithe spektri i Pd ,student ,burra ,gra ,qe nuk jane per kete qeverisje .Zhurma do te shtohet dhe do te filloje te hidhen sende te ndryshme por ajo qe do te mbizoteroje jane vezet dhe fletushka me para fallco dhe qeska me miell .Do qellohen dhe polic me veze .Do kete dhe nga ata qe do tju dhurojne lule .Do ti shajne e do ti provokojne .Nese do te kete perdorim force nga protestuesit do te nderhyjne forca speciale qe do te shperndajne protesten e degjeneruar nga programi .Do te kete dhe midis protestuesve ndonje te lenduar qellimishte per te akuzuar forcat speciale.Pra bishat e revolucjonit duan te kafshojne per ta shpure protesten atje ku duan .Me tej ta vazhdojne skenarin analistet ,gazetaret ,kamerat ,solidarizuesit ,trupi dipllomatike , BBC ,Euronews e CNN.

   Reply to this comment
   • Z/Kallami December 7, 23:56

    Ky lloj informimi tregon qe Berisha nuk zen mend per krimet qe ka kryer ne keto 25 vjet drejtim politik te vendit.
    Ne kundershtim flagrant te organizimit pushtet te dyte te jashtligjshem per t’iu kundervue pushtetit legjislativ te kushtetutshmerise qe njeh kushtetuta.
    Deri kur do ecim me keto bryla antiligjore pa i thyer e coptuar cope e grim.

    Reply to this comment
 3. NA ISHTE NJE HERE,,,,,,, December 7, 00:12

  DY BISHAT NE GRAHMAT E FUNDIT,,,,,DERI NE NGORDHJEN E TYRE TE PLOTE ME8 DHJETOR,,,DHE ISHALLA NUK I SHOHIM ME FYTYRAT,,,,,

  Reply to this comment
 4. philadelphia December 7, 00:36

  Kurvat e pd te vijne pa breke ne proteste qe ta hane te gjatin me kollaj

  Reply to this comment
 5. Z/Kallami December 7, 01:48

  Berisha perzihet si zhole e kjo vjen nga imponimi me i mesue Lulushit ABC e lojes opozitare qe i bie te gezojn partia ne opozite.
  Kjo ulja shtruar fshatshe asht e rradhesse dyte mbas skopjimit para 2 vitesh me shperberjen neutralizimin e helmeve.Nese dhe kjo trashegon suksein e te pares.Mozoma keqe nuk ka ku te shkoje.

  Reply to this comment
 6. SHISHJA E RAKISE December 7, 05:16

  ik o debil i ndyre pederas shqupi do deshtosh siç deshtove ne 2013 dhe 20015 vrases

  Reply to this comment
 7. Myzeqeja e vogel December 7, 05:17

  U shofte fara e 8 dhjetoristave fallco. U qifsha rracen, Grida e do shume thelle

  Reply to this comment
 8. Zani T. December 7, 08:27

  Te guxojne e te luajne bishtin jashte “skenarit”, se do te percellohen njehere e mire Gerdecaret e 21 Janaret! Vec strukturave shteterore, populli eshte vigjilent, i mllefosur ndaj 2B e bandes se tyre dhe i gatshem per t’iu treguar vendin armiqve e agjenteve UDB-se e ma ndej.
  Ky eshte paralajmerimi i fundit ndaj ndonje skenari ogurzi, te praktikuar nga perbindshi Sali Berisha me mamurrasaxhinjtet e tij, qe po te doje (sic) e merr pushtetin “kryedemokaku” per 1/3 ore. Te mos harroje se shumicen, per arsye te njohura tashme i ka neper burgje, te cilet mezi e presin qe te shkoje ne mes tyre ustai i tyre. Atje le te gerthasin sa te duan, se zeri i …nuk vete ne qiell.

  Reply to this comment
 9. shpatar December 7, 10:16

  Kjo foto me kujton te Madhin e komunizmit kur kuvendonte me popullin per hallet e tyre .Po keta pasuesit cfare kuvendojne ? Gju me gju me popullin apo by…. mbi popull.

  Reply to this comment
 10. Barboon December 7, 10:24

  Ju lutem miletit te kene kujdes Lulzim Bashen se mos goditet pa dashje me ambrelle apo stilolaps.Te vihet dhe ambasada Amerikane ne gadishmeri.LuLu sic duket e ndjen te panevojshme te praralajmeroje miletin Amerikan nga ndonje dhune te mundshme.

  Reply to this comment
 11. akili December 7, 10:48

  Se kupton ky z. Basha se kjo fryrje e tij eshte teste per te dhe qe ka deshtuar pa e filluar kete protest apo feste me rastin e 8 dhjtorit dhe pas ketij deshtimi do mari te gjatin pa kushte.Kame bindjen e plote se ne fund te kesaj po………he do ngelet me shqypasit dhe familjaret e tyre pas skene jane Sa…,shKEL…,Arg…,Bod…,RRUL…,E SHUME te tjerve qe u kane ikur ofiqetPERPARA ASHA SE U MBUSHE THESI KUR E KISHET E BOSHATISET.

  Reply to this comment
 12. edi December 7, 12:55

  eh ju doni OSMAN GAZEPIN OSE ATE QE JU KA Q..NENAT BABE ENVERIN.

  Reply to this comment
 13. zana December 7, 13:25

  ‘Dy luane kishte Bota,nje Azija e nje Europa
  Mao Ce Duni ne Kine,ne Tirane Enveri ine’!

  ‘3Krriminele ka 25 vjet Bathorja,
  Ilir Nanon dhe Sali Shoshorja.
  Nje hajdut e kumarxhi,tjetri dhenderr serb qe dogji Shqiperi’!

  Reply to this comment
 14. Patrioti December 7, 13:37

  Sa i pelqejne Sali Ram Berishes dhe Lulzime Bashes te ulurit gju me gju me popullin,kjo pa tjeter nostalgjie nga diktatori komunist Enver Hoxha kur ulej gju me gju me popullin dhe pas saj tolloni dhe gishtin prapa.
  Populli nese ka mend nuk do ti bashkangjitet protestave te lukunive Berisha-basha te riciklimit te botes se krim-korrupsionit-imoralo-politik qe kane nje barre krimesh mbi supe,por do ti injoroje ato duke protestuar per largimin e ketyre djajve nga politikat e dites. .

  Reply to this comment
 15. Patrioti December 7, 13:42

  Sa i pelqejne Sali Ram Berishes dhe Lulzime Bashes te ulurit gju me gju me popullin,kjo pa tjeter nostalgjie nga diktatori komunist Enver Hoxha kur ulej gju me gju me popullin dhe pas saj tolloni dhe gishtin prapa.
  Nje theneje e urte popullore thote,nje popull qe harron,do te vuaj pasojat e harreses se Tij.

  Reply to this comment
 16. beni December 7, 14:12

  Protestat ne nje vend demokratik jane te domosdoshme, pasi korrigjojne gabimet e qeverise, bejne qe te shohin me kembe ne toke gjendjen e shoqerise shqiptare.Situata ekonomike shqiptare eshte ne krize dhe faktoret qe ndikojne jane global dhe subjektiv.Kryesisht ne shqiperi ngecja e ekonomise ka shkak diletantizmin e reformave te qeverise, paaftesine e saj per te mbledhur dhe menaxhuar vendin.Ne drejtimin e vendit sipas piramides me teper ka militant qe mendojne si te bejne leke per vete dhe jo si te menaxhojne drejtorite dhe sektoret qe drejojne,Dikasteret jane mbushur me te reja qe nuk dine asgje nga administrimi dhe drejtimi, Po ceshtja eshte po opozita sa e pergatitiur eshte per te ndryshuar situaten? J apo e them sepse kam punuar me to, zero me bisht, njerez medioker ne mendime e veprime.Synimi i tyre ishte te mbushnin xhepat….Pse me imamin do te behet shtet…….Basha po nuk largoj te perfolurit nga vetja kot e ka…nuk do te mbeshtetet se eshte i pa besueshem per sa kohe nuk denon te korruptuarit qe e rrethon.PD nuk ka qelllim zhvillimin e vendit por pushtetin.PS, si force mund te kete qellim zhvillimin, por drejtuesit aktual nuk jane ne gjendje te bejne revolucionin e duhur, nuk ka vizion, kapacitete,,,,dhe ne drejtim jane me te dobtit.Cfare ngelet……cfare duhet te beje populli…. nje gje largimin e ketyre njerezve nga pushteteti dhe skena politike,,,, venia para ligit dhe sekuestrimi i pasurive te paligjshme…

  Reply to this comment
 17. TJ December 7, 14:32

  Ka frike nga “snaiper”! Ka frike sepse i ka bere vete! Dikush edhe mund te vritet nga brenda PD! Berisha ja u ka marre doren! Kujtoni 2 Prill dhe vrasjet ne bulevard!

  Reply to this comment
 18. AEDI BO Ligjin December 7, 16:42

  Uooo sali ;

  neser dil ne Bikini se kom meta q!

  Reply to this comment
 19. i ri December 7, 18:07

  Aq më mirë për partinë,,,!
  Dhe akoma më mirë për Shqipërinë,,,,!
  Por kam frikë se do të protestojë Vuçiçi për shkeljen e të drejtave të serbëve(u.d.b.ashë),,
  Ka jo pak si salehu në radhët e p.d.së..
  Askujt nuk i bëhet vonë po nuk foli e po nuk doli,,!

  Reply to this comment
 20. JANET August 4, 17:53

  Unë jam këtu për të ndarë përvojën time me të gjithë ju. Për mënyrën se si e ktheva burrin, u martuam për më shumë se 9 vjet dhe morëm dy fëmijë. Ai shkoi mirë me ne dhe ne jemi gjithmonë të lumtur. Derisa një ditë burri im filloi të sillet në një mënyrë që ai nuk mund ta kuptonte, isha shumë e hutuar nga mënyra se si ai trajtoi mua dhe fëmijët. Më vonë në të njëjtin muaj ai nuk erdhi në shtëpi dhe më bëri thirrje që ai të donte një divorc, e pyeta atë që bëra gabim për ta merituar këtë nga ai, gjithçka që ai thoshte se dëshiron një divorc që më urren dhe nuk dëshiron të më shohë përsëri Jeta e tij, isha i çmendur dhe gjithashtu i irrituar Unë nuk e di se çfarë të bëj, unë isha i sëmurë për më shumë se 2 javë për shkak të divorcit. Unë e dua atë aq shumë saqë ai ishte gjithçka për mua pa atë jeta ime nuk është e plotë. I thashë motrës sime për gjendjen time aktuale dhe më tregoi për dhomën e mjekut, e kontaktova për kthimin e burrit tim tek unë, ai më tha se burri im është marrë nga një grua tjetër, që gruaja e ka shkruar atë, kjo është arsyeja pse Ai më urren dhe dëshiron që ne të marrim një divorc. Më pas, ai gjithashtu më siguroi se në 48 orët e ardhshme burri im do të kthehet tek unë dhe fëmijët, pasi ai ka përfunduar duke hedhur magji në 48 orët e ardhshme, burri im më thirri mua një kërkesë falje në telefon. Dhe Said ai ende do Mua aq shumë ai nuk e di se çfarë ka ndodhur me të. Por sot burri im dhe gjithë familja ime janë përsëri të lumtur. Faleminderit Dr.chamberc për atë që keni bërë. Ajo nuk do të kishte qenë asgjë sot, por për ndihmën tuaj. Kontaktoni atë nëpërmjet emailit [email protected]
  (1) duan ish tuaj mbrapa.
  (2) Keni gjithmonë ankth.
  (3) Të promovohet në zyrën tuaj
  (4) A doni një fëmijë.
  (5) Doni të jeni të pasur.
  (6) dëshironi të mbani bashkëshortin tuaj vetëm për vete.
  (7) nevojën për ndihmë financiare.
  8) A doni të jeni nën kontrollin e asaj martese
  9) A doni të tërhiqni nga njerëzit
  10) Mungesa e fëmijëve
  11) ka nevojë për një burrë / grua
  13) SI TË MERRNI LOTËRINË TUAJ
  14) SPELL PROMOTIVE
  15) MBROJTJA E SPELL
  16) NJOHJA E BIZNESIT
  17) JOB HOBI JOB
  18) shërim për çdo sëmundje.
  (19) Zgjidhja e rastit E.T.C
  Kontaktoni ata në tempullin e emailit tuaj [email protected] dhe zgjidhni të gjitha problemet tuaja të zgjidhura

  Reply to this comment
 21. Grace June 16, 09:11

  Përshëndetje bota emri im është Grace, dua të dëshmoj gjë e madhe Dr.Chamberc bëri për mua Unë kurrë nuk kam mësuar se unë mund të marrë dashurinë time mbrapa pas meje që jetojnë të mirë 4 vjet, isha surfing neto kur pashë një grua dëshmoi se si ajo u ndihmua nga Dr.Chamberc, në fillim e shikoja atë si atë që kam parë më parë, sepse kam kontakte me shumë zgjedhje online magjike që përfunduan me paratë e mia kështu që unë isha i bindur që mos të kontaktoj më. Unë po e shikoj atë 2 ditët e ardhshme unë isha duke shikuar televizion kur pashë një njeri me emrin Harry ishte duke dhënë dëshmi në televizor se si edhe kjo Dr.Chamberc e ndihmoi atë, kështu që kur e pashë këtë, atëherë unë nuk kam asgjë për të dyshuar përsëri menjëherë kam kontaktuar ai dhe i thashë se si i dashuri im më la 4 vjet, kështu që ai më tha të mos u shqetësoja që dashuria ime do të kthehej tek unë javën e ardhshme dhe ai gjithçka që duhet të bëjmë menjëherë tha se nuk e kisha dyshim fare sepse kam parë provat se ky njeri është kaq i madh sa ishte se duhej të prisja deri në orën që më tha, menjëherë pas një jave ishte e gjatë unë kam pasur një telefonatë nga një numër i çuditshëm i parë nuk e kam parë thirrjen sepse unë nuk e kam parë, t pëlqen të marrë numrat e rastësishme, gjë tjetër që unë mund të shoh përsëri ishte një mesazh tekst nga i njëjti numër kështu që unë kam për të lexuar atë kur i hapur atë unë nuk mund të besoj ajrit në atë që unë isha duke parë, teksti ishte e dashurisë sime u largua 4 vjet e mia ai ishte duke thënë se ai është i keq që unë duhet të përpiqet dhe të zgjedhin thirrjen e tij ishte kështu që ai e quajti përsëri , kështu që unë marr, ai ishte duke qarë në telefon duke më lutur mua se unë duhet të falë atë që tani ai është i gatshëm të qëndrojë me mua përgjithmonë se ai është shumë i pikëlluar për atë që ai bëri për mua. Isha aq i befasuar dhe unë isha pa fjalë, kështu i thashë atij se unë e fal, kështu që ai erdhi në shtëpinë time tre orët e ardhshme të momentit që ai më pa, ai ra në gjunjë, ai u lut përsëri ata i thashë atij në rregull, kjo është se si e kam mbaruar dashnoren time dhe pjesa më e habitshme ishte se ai më dha qasje në llogarinë e tij bankare dhe tani ai më bleu një Toyota Camry të ri (makinë) dhe po planifikojmë për dasmën tonë unë jam i lumtur tani dhe të dy janë i lumtur tani falënderoj Dr.Chamberc për të gjithë ndihmën e tij dhe i kërkoj Perëndisë që ta mbajë gjallë atë për ju, kështu që gjithnjë në pushim të zemrës duhet të ndihmohet, sepse unë u ndihmova. nëse doni të kontaktoni me të për të sjellë përsëri lumturi në tuaj jeta pasi ai ka bërë minierën ju mund të kontaktoni Dr.Chamberc nëpërmjet kësaj email adrese e-mail: [email protected]

  Reply to this comment
 22. caroline August 12, 18:08

  Kjo është dëshmia ime për punën e mirë të një njeriu që më ndihmoi .. Emri im është CAROLINE WAYNE. dhe unë jam i bazuar në NEW YORK, SHBA. Jeta ime është kthyer! Pas 8 vjet martese, burri im më la me tre fëmijët tanë. Ndjeva sikur jeta ime ishte gati për t’i dhënë fund, dhe po copëtohej. Faleminderit për një magjistar magji quajtur Papa Justus i cili u takua në internet. Në një ditë besnike, ndërsa unë po shfletoja përmes internetit, po kërkoj për një magjistar të mirë magjik që mund të zgjidhë problemet e mia. Kam ardhur nëpër seri dëshmish për këtë magjistar të magjisë. Disa njerëz dëshmuan se ai solli mbrapa ish-loverin e tyre, disa dëshmuan se rivendosi mitrën, disa dëshmuan se ai mund të hidhte një magji për të ndaluar divorcin e kështu me radhë. Kishte një dëshmi të veçantë që pashë, ajo ishte për një grua të quajtur Grace, ajo dëshmoi për mënyrën se si Dr.Chamberc e solli ish dashurin e saj në më pak se 72 orë dhe në fund të dëshmisë së saj ajo i lëshoi ​​adresën elektronike Dr.Chamberc. Pas leximit të të gjitha këtyre, unë vendosa të jap provën Dr.Chamberc.
  E kontaktova me email dhe i shpjegova problemet e mia. Në vetëm 3 ditë, burri im erdhi tek unë. Ne zgjidhëm çështjet tona dhe ne jemi edhe më të lumtur se më parë. Dr.Chambercs është me të vërtetë një njeri i talentuar dhe i talentuar dhe unë nuk do ta ndaloj botimin e tij, sepse ai është një njeri i mrekullueshëm … Nëse keni një problem dhe po kërkoni një cigare të vërtetë dhe të vërtetë për të zgjidhur këtë problem për ju. Përpiquni sot e madhe Dr.Chamberc, ai mund të jetë përgjigja e problemeve tuaja. Ja kontaktet e tij: [email protected]
  Faleminderit Justus madh. Kontaktoni atë për sa vijon:
  (1) Nëse doni ish tuaj mbrapa.
  (2) nëse gjithmonë keni ëndrra të këqija.
  (3) Ju doni të promovoheni në zyrën tuaj.
  (4) Doni që gratë / burrat të konkurrojnë pas jush.
  (5) Nëse doni një fëmijë.
  (6) [Ju dëshironi të jeni të pasur.
  (7) Dëshironi ta lidhni bashkëshortin tuaj për të qenë përgjithmonë.
  (8) Nëse keni nevojë për ndihmë financiare.
  (9) Kujdesi bimor
  10) Ndihmojini njerëzit të largohen nga burgu
  (11) Shkrimet e martesës
  (12) mrekulli magjitë
  (13) Spells Bukuri
  (14) SHENJAT E PROFESIONIT
  (15) Spells tërheqëse
  (16) Syri i keq vërehet
  (17) Kissing Spell
  (18) Hiqni Spellet e Sëmundjes
  (19) FUSHAT E ZGJEDHJEVE ZGJEDHORE
  (20) SUKSESIN NË EKSPOZITAT
  (21) Bukuri për të marrë kë të të dua.
  (22) Biznesi i biznesit.
  (23) Gjeni familjen tuaj të humbur gjatë.
  Kontaktoni atë sot:
  [email protected].

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim