Basha mbledh me urgjencë aleatët e PD, diskuton planin e radhës

April 20, 2017 19:04

Basha mbledh me urgjencë aleatët e PD, diskuton planin e radhës

Kreu i PD Lulzim Basha ka mbledhur në një takim aleatët tek selia e partisë.

Mësohet se Basha po diskuton për përshkallëzimin e protestave në gjithë vendin. Burimet thanë se protestat në rrethe do të mbahen paralelisht me ato në cadër.

Mbledhja e Bashës me aleatët e PD ka nisur prej pak minutash. Më herët kreu i PD pati një takim edhe me kryetarët dhe sekretarët e PD­së në rrethe për të diskutuar rreth protestës në ditët në vijim.

April 20, 2017 19:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*