Basha me dy vajzat dhe bashkëshorten në protestën e PD

May 13, 2017 11:00

Basha me dy vajzat dhe bashkëshorten në protestën e PD

Ashtu siç kishte premtuar, kreu i PD, Lulzim Basha është parë në nisje të protestës bashkë me familjen e tij, bashkëshorten dhe dy vajzat.

Këtë fakt, kreu i demokratëve e kishte paralajmëruar edhe më parë se në protestë do të merrte pjesë bashkë më familjen. Kjo për të treguar se në protestë nuk do të ndodhë asgjë dhe se do të jetë paqësore.

May 13, 2017 11:00
Komento

4 Komente

 1. spata May 13, 11:30

  Ka dal Lyli liridalje me familjen.I ka dhene leje cadra te argetohet me gruan e gocen .
  Mire more debil, qe per vete nuk do tja dish, po per ate goce, qe do te mbetet ne njollen e turpit shqiptare, pse ske menduar .

  Reply to this comment
 2. Nje qytetar May 13, 11:59

  SAKRIFICA PER TE SHPETUAR XENIN DHE ARGITEN E SALIUT!

  Reply to this comment
 3. C'a bohet kshtu May 13, 21:07

  Uroj Lulzimen per Mother’s Day.

  Reply to this comment
 4. aty May 13, 21:29

  O Lulush po familjen mos e perziej me punet e tua e te Saliut.Leri cupat jashte kesaj loje se nuk sport per ato, po je izoti beje vete dhe pa familjen.E beri paraardhesi jote Sali dhe e di cfare fati pati e do pesoje ai e familja e tij.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*