Basha: Me Weber, Shqipëria do të ketë mbështetës të fortë në BE

November 8, 2018 13:42

Basha: Me Weber, Shqipëria do të ketë mbështetës të fortë në BE

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uroi kandidatin zyrtar të PPE-së për President të Komisionit Europian.

“Me Manfred Weber, Shqipëria do të ketë një mbështetës të fortë në BE”, shkruan Basha.

l.h/ dita

November 8, 2018 13:42
Komento

1 Koment

  1. Xha Teme November 8, 17:38

    Plehre e ndyre. Nuk te shpeton dot nga mekatet dhe krimet qe ke bere as Webber as gopi sateme. Ora e shpagimit po afron.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim