Basha në Kuvend: Sot fakte të reja për Agron e Fatmir Xhafajn

May 10, 2018 12:00

Basha në Kuvend: Sot fakte të reja për Agron e Fatmir Xhafajn

Nga foltorja e Kuvendit, kryetari i PD-së, Lulzim Basha tha se ka fakte të reja për shkelje ligjore, politike e penale të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, që sipas Bashës ka të bëjë me ndryshim të kodit të procedurës penale, kur ministri ishte në kreun e komisionit të reformës në drejtësi.

Dje deklaroi se në raport me çështjen e dënimit të vëllait nuk ka pasur asnjë lloj pushteti për të ndikuar në asnjë lloj forme mbi të, ky është mashtrimi i dytë i tij për të mbrojtur veten e tij nga vepra penale e korrupsionit të zyrtarit të lartë, siç do provohet sot me dokumente zyrtare, Fatmir Xhafaj në detyrën e tij si kryetar i komisionit të reformës në drejtësi ka ndryshuar përmes falsifikimit të dokumenteve zyrtare Kodin e Procedurës Penale për të shpëtuar vëllain e tij, konkretisht nenin 491”, tha Basha.

Sipas tij Xhafa është peshku i madh, krimineli i pandëshkuar dhe të dy bashkë me të vëllanë “janë një prej kokave mafioze që kanë ndryshuar Vlorën në kryeqytetin e kokainës”.

Por ndërprerja e fjalës së Bashës, ka ngritur në këmbë deputetët e opozitës që janë mbledhur para foltores, teksa kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi thotë se koha e tij mbaroi. Ruçi mbylli seancën.

o.j/dita

May 10, 2018 12:00
Komento

29 Komente

 1. POLITIKA E BANDAVE KRIMINELE May 10, 12:09

  NJI POPULL
  I MARRE PENG NGA LUFTA E BANDAVE POLITIKE

  PER PUSHTET PER GATI 30-VJET !!!!!!!!!!!!!!

  POLITIKANE QE I SHERBEJNE VETEM KRIMIT
  ANARSHISHE DHE DEGJENERIMIT

  QE NUK U PERPLASEN ME NJERI -TJETRIN NE ATE
  STALL PARLAMENTI – ASNJIHER TE VETME

  PER SHQETESIMET E POPULLIT DHE PROBLEMET E SHQIPERISE TONE !

  KUJT I DUHEN KTA “POLITIKANE” KRIMINELE NE POLITIKE QE KAFSHOHEN DITE E NATE
  SI QEN NE ARENE PER PUSHTET ???

  PERSE I LEPIN KOQET KJO MEDIE KAZAN
  QENVE E I JEP JETE BRENDA KTIJ KAZANI
  QE QELB SI VDEKJA ???

  Reply to this comment
 2. Paul Tedeschini May 10, 12:10

  FAQEZIU Basha në Kuvend: Sot fakte të reja për FAQEZIJTE Agron e Fatmir Xhafajn

  Reply to this comment
  • Duan apo nuke duan mijte e kenetave e avoketerit e djallit,Drejtesia do te BEHET. May 10, 14:13

   O Paul,perse te mos gufurret lulushja me berishavicerit e me ramavicerit me shoke e shoqe ne anen “tjeter”,ata nje gjak ne deje kane,sebashku pjelle e jashteqitjes shqiptare ishin dhe do te mbesin.Perderisa ramovicerit nuke filluan asnje nisme per heqjen e imunitetet te klaneve kriminale,korruptive ekstemiste te berishavicerve e bashavicerve si pjese e ricikluar e botes se krim-korrupsionit-ekstremist-mafjoz e imoralo-politik te Tiranes zyrtare te vertetuar ne dite e vite me ze,figure,e deshmi te gjalla sa istitucionale ,aqe dhe me shume nga populli e medja,ngarje te tilla te peshtira do te shikoheshin nga ai parlament ku jane ulur kusare e vrasesesh bashke dhe nderi moralshmit”heshtin”. Paul,keto keto dukuri qe vazhdojne te rendojne mbi shqiptaret nga skenaret e peshtire te rradhes se jashteqitjes se kombit ,do te thone nje krim i pa ndeshkuar,nje krim qe vazhdon,qe nuke duhet injoruar,por denoncuar,hetuar dhe ndeshkuar me te gjithe fuqine e ligjit dhe te drejtes per te qene, nje Shqiperi pa vrases,e te superkorruptuar ne Tiranen zyrtare.Mjaft me.Tashme koha e tyre ka perfunduar,duan apo nuke duan ata te marre sebashke,se c’do skenare i tyre i peshtire i rradhes per te mos ndeshkuar krimin e korrupsionin ne politik,dhe penguar Shqiperine drejte antarsimit te shpejte ne BE,do te deshtoje me turp.Prisni Paul, kure e djeshmja dhe e sotmja do ti mbetet nje enderr,ketyre mostrave te diktatures komuniste e pjellave te ndyra te saje me nje barre krimesh mbi supe,dhe e neserma nga superlukset,tek bage e akuzes dhe ne nje fund te turpshem e pa kthim ne burgun e Recit.Besoni,binduni e denonconi keta ujqer e cakej qe nuke duan t’ja dine as per popull dhe as per atdhe,perara lekeve te piset e pushteteve pa kufi e me c’do forme e cmim brenda ligesise.Keta jane ato mostra te diktatures komuniste qe eterit i hodhen sebashku kelltum ne gropen e gelqeres dhe na dolen te bardhe si “pullumba”me dy gishta lart duke u cjerre e duam Shqiperine si gjithe “Europa”,por per veten se per popullin mbollen vellavrasjen,ushqyen me fuqine e pushtetve krimin e superkorrupsionin, dhe pasjojat nje Shqiperi nen pushtetin e mashtrimit e te grabitjes me skemave piramidale,bangnave,dhe nen terrorrin e armeve,grabitjes e tjetersimit te pasurise kombetare e private,qe lane pas mijra viktima te rradhes pas mijra viktimave te eterve te tyre.Aqe peshtiresem sa me ne fund revoltuan popullin,SHBA e BE qe kerkuan me force Reformen ne Drejtesi,Vettingun dhe ligjin e Dekriminalizimit,per te ndeshkuar riciklimin e botes se krim-korrupsionit-ekstremisto-imoralo-politik ne politikat bastarde te Tiranes zyrtare ne dite e vite deri me sot.Protessto ne emer te moralit e dinjitetit njerezor.Duan apo nuke duan mijte e kenetave e mizat e kalit,Drejtesia do te BEHET.

   Reply to this comment
 3. zgjeroheni pak Fantazine o pjella Tinzare ,se mesiguri do gjeni ndonji lidhje te Fatmirit me Kartelat e Droges May 10, 12:13

  si eshte e mundur qe banda e llapeMutit Berisha
  te mos i ngjisi etiketen e radhes Ministrit te Brendshem !
  kaq pa fantazi o truri halese Demokratike ?!

  pfff. jam i zhgenjyer si Demokrate !

  Reply to this comment
 4. intelektuali May 10, 12:19

  “RUFJANI” SAIMIR TAHIRI DHE “HETUESI” FATMIR XHAFAJ JANE TURPI DHE REZILI I SHQYPNISE QE PO KERKON TE HYJE NE BE ME FINTE ENVERISTE

  Pse e them kete?

  sepse:

  Edi Rama nese i ka mbetur nje pike morali qytetar duhet te ulet ne BYTHE, te pranoje gabimet e tij monstruoze me drogen dhe kanabisin e Rilindjes se tij te shemtuar enveriste dhe te mos beje garibin fodull dhe injorant duke folur papaushim llogje kunder Botes Demokratike qe po kerkon te fuse ne shina shtetin karikature shqyptar.

  PO PSE ME MINISTRA KAPOBANDE DROGE DO TE HYJE EDI RAMA NE BE?

  Reply to this comment
 5. ari May 10, 12:43

  po pse tani mbas 6 vjetesh,apo vk albanistan hesapi

  Reply to this comment
 6. Merqez Katunari May 10, 12:54

  Edhe keta te ri-dhjeres me fal te rilindjes desha te thesha vijne nga ajo derexhe e felliqur qe ka sunduar ketu e 80 vjet keshtu qe mos u cuditsni kur vendi behet lecke per te fshire kembet

  Reply to this comment
  • ??? May 10, 20:03

   Merqez emer muti. Shtoji edhe katnar dhe kupto kush zhgarravit blogun e Ditas. O tempora o mores….

   Reply to this comment
 7. Tiktaktiktak May 10, 13:08

  Po ku e ke ate shiun tend o Lulush! Ai eshte tymi i çibukut te Xha Bakos.

  Reply to this comment
 8. Maqo May 10, 13:14

  Ky eshte Basha i trafikut te organeve dhe i shtepise se verdhe

  Reply to this comment
 9. Ilir May 10, 13:14

  O Lul vrave 4 veta ne bulevard dhe nuk dhe doreheqjen.

  Reply to this comment
 10. Toci May 10, 13:19

  Ca opozite dhe ca kryetari opozite qe kemi more aman. Turp per mua qe kam votuar PD. Hajd se erdhen zgjedhjet prap po he.

  Reply to this comment
 11. izi hoti May 10, 13:20

  Obobo kur flet dhe ky qe vete jurist nuk eshte jo me pastaj lider opozite

  Reply to this comment
 12. N.VJOSA May 10, 13:21

  O njerez te pistë,
  U baltosi Sali Monstra aq keq sa jeni bërë gazi i Botës!
  Si nuk Ju vjen turp!
  Turpi Ju mbuloftë!
  Jeni kthyer perseri tek Biografit e Saliut….!
  Prej 18 vjec cdo person e mban vet pergjegjesinë!…
  PD, me njerez p r i m i t i v …!

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro May 10, 13:34

   Sa ju vret e ju dhemb e verteta o bythelepires te rilindjes, hidheni dege me dege duke share Lulin , kur thjesht behet pyetja ; A eshte i denuar vellai i ministrit Xhafa ne Itali? Pergjegja eshte PO! Kaq e thjeshte, prandaj beni mire te heshtni dhe Xhafa BEN MIRE TE JAPE DORHEQJEN SE KA MJAFT KUADRO TE DENJE PARTIA SOCIALISTE PER TE BERE ATE PUNE.

   Reply to this comment
   • N.VJOSA May 10, 13:57

    Fidel Trapi,
    Të janë errur syte dhe mendja!….
    Nuk mban pergjegjesinë Ministri se cfare ka bërë Vellai…
    Vellai e mban vet pergjegjesinë!
    Në sistemin e E.Hoxhes mbahej pergjegjesi për Biografine e Vellait!…
    Tani jemi ne Demokraci…!
    A më kupton o Fideli Saliut?!…

    Reply to this comment
    • intelektuali May 10, 15:22

     Sa shpejt e harrove Enverin dhe Luften e Kllasave o Neti i Partise se Punes?

     PO HETUESIN GJAKATAR, FATMIR XHAFAJ DO TE MBROSH TI O VAMPIR HIPOKRIT I ENVERIT ME LLOGJE CINIKE PER LUFTEN TUAJ TE KLLASAVE?

     Po pse me kapobanda droge si Sajmir Tahiri dhe Fatmir Xhafaj do te hyje Edi Rama ne BE?

     Po cfare kafshesh hipokrite, cinike, budallaqe dhe te pacipa jeni ju fanatiket e Enverit o ju hengert mortja dhe ju shofte fara e keqe ne gjithe Boten!

     Reply to this comment
     • N.VJOSA May 10, 17:09

      Intelektual Nastradini,
      Ti ne një vrimë i bie Fyellit!…
      Sa vjen dhe me shumë currufjapsesh!
      Or trim pas Lufte,
      Sa ish Enveri gjalle, te shpetonte Shurra dhe i lepije Bithen Fecorrit…
      Tani je bërë trim!…
      Ty te kanë ikur bletet dhe te ka mbetur Kosherja….
      Unë Jam këtu te borgjezia…30 vjet dhe Luften e klasave ta kam lenë tyja, o Kameleoni më i madh i te gjitha kohrave!…
      Gjaku i zi i Esat Tradhëtis!…
      Të njejtat fraza klishe
      shkruan ne cdo koment!
      Medet, medet…!

     • intelektuali May 10, 17:59

      Epo le te qaje edhe krimineli HETUES i Enverit nga Lufta e Kllasave si qau intelektuali per shume vite me radhe

      prandaj:

      O XHELAT I ENVERIT MOS QESH ME VIKTIMAT E TUA POR QAJ ME LOTE PENDIMI ASHTU SIC QANIN PRINDERIT E MIJ KUR PRINDERIT E TU I THYENIN KOCKAT E TRUPIT

    • Fidel Kastro May 10, 17:00

     N.Vjosa, Saliun mbaje per vehte nuk eshte i imi, ketu behet fjale per nje moral ne qeverisje dhe a e dini se ne formularin e vetingut ne polici qe po ben Xhafaj ka dhe nje pyetje per punonjesit e policise si: A keni shoqeri apo lidhje gjaku me ndonje person me aktivitet kriminal? Ne qofte se ka atehere polici eshte i padenje, po ministri !!?? Une po jau perseris dhe nje here , burra te afte e te ndershem ka Shqiperia , si nga e majta dhe e djathta, por ata nuk preferohen , se eshte e thjeshte fare , nuk mund ti perdoresh. Rama i zgjedh te tille se i perdor lehte per qellimet e tij super djallezore. Kjo eshte e verteta dhe nena Shqiperi lengon e lengon.

     Reply to this comment
     • N.VJOSA May 10, 17:34

      @Fidel,
      Unë nuk i di mardheniet e Ministrit me te vellain!
      Por di që në se Vellait Tim i merr Koka erë, ai e mban vet pergjegjesinë!….Mbaka pergjegjesi Ministri se dikush nga farefisi, para 10 vjetesh , i ka marre koka erë?!….
      Ne Demokraci pergjegjesia eshtë personale!…
      PD-ja kerkon sebepe dhe e ka metodë luftën e pistë politike….!
      Kaq.

 13. Pa Kolumbi s'ka Sali May 10, 14:00

  Këta janë ata që punuan që Shqipria të lidhet me vendet e drogës dhe jo me BE ndryshe moti do ishin fshirë nga skena politike

  Reply to this comment
 14. N.VJOSA May 10, 17:09

  Intelektual Nastradini,
  Ti ne një vrimë i bie Fyellit!…
  Sa vjen dhe me shumë currufjapsesh!
  Or trim pas Lufte,
  Sa ish Enveri gjalle, te shpetonte Shurra dhe i lepije Bithen Fecorrit…
  Tani je bërë trim!…
  Ty te kanë ikur bletet dhe te ka mbetur Kosherja….
  Unë Jam këtu te borgjezia…30 vjet dhe Luften e klasave ta kam lenë tyja, o Kameleoni më i madh i te gjitha kohrave!…
  Gjaku i zi i Esat Tradhëtis!…
  Të njejtat fraza klishe
  shkruan ne cdo koment!
  Medet, medet…!

  Reply to this comment
 15. alphade May 10, 17:13

  Po Ti, Bashic ku i ke 240 milion eurot e Rruges se Kom-
  bit ? Pse nuk je paraqitur para drejtesise. Edhe Ti,ashtu
  si padroni yt jeni tradhetaret me te medhenj te Shqiperise
  E shitet,apo falet detin fqinjit jugor.
  Ju, zoterin te bandes pedeiste te Sali Monstres flisni kun-
  der komunizmit. Nuk leni njeri pa e akuzuar per “komu-
  nist” por ne praktike veprimet tuaja jane shkuar nje men-
  liteti komunist. Ju akuzoni Fatmir Xhafen se velkai i tij
  eshte denuar nga Drejtesia italiane . Po a e dini ju komu-
  niste te Saliut se ne Demokraci : cdo dash varet nga kem
  bet e veta. Dhe Fatmiri asesi nuk mund te mbaje pergje-
  gjesi se cfare ben vellai i tij..,Por ju komunistet e sali Vi-
  cidolit luani cdo gur per te baltosur Ministrin e Brendesh-
  em. Sa frike i paskeshit Ministrat e Brendeshen ku luften
  tuaj e bete deri degdiset Saimir Tahirin,tash ia filluat me
  Xhafajn , gje qe tregon se edhe Tahirin e akuzoni duke
  pstur ne koken tuaj nje mentalitet komunist te “luftes se
  klasave” ne kushtet e reja te anarkie te pashembullt te
  pushtetit qe po luftoni per jete a vdekjeper per te krijuar
  rremuje e zallamahi per zhberjen edhe te atyre pak ins-
  titucione shteterore qe ende vazhdojne pa kercenimin tuaj destruktiv,. Banda e Sali monstres duke patur per-
  krah banden tjeter te leseisteve po bejne c’eshte e mundur te permbysin qeverine legjitime duke ndermarre
  akte te tilla si ky rati me i fresket i Xhafes. Eureka,tha nje
  fare Alibeaj dhe me ate megallomanine e tij skandaloze qe bie ne sy te cdo shqiptar, filloi dje me “katilinaret” e tij
  sikur te kishte zbulua ” pvezen e Kolombit” duke i servirur
  shqiptareve nje gjoja fakte te cilat shqiptaret i dine prej kohesh: Ceshtjen Agron Xhafaj”,siku ky fakt u zbulua dje
  dhe jo qe prej 2010-tes,ku F. Xhafaj e ka denincuar vete.
  Po banda pedeiste dhe leseiste ka nje fare te drejte ketu.
  Xhafa, Fatmir eshte autori dhe aktori i Reformes ne Drej-
  tesi dhe kembengulja e tij per realizimin teorik te kesaj
  Refoma nuk ia falin kurren e kurres banda e Saliut qe be-
  ne c’mos ta sabotojne kete Reforme. Por ,nese ne fillim
  kete reforme e quajten qesharake se edhe sikur ta apro-
  vonte ne parlament edhe me votat e tyre kjo nuk do te
  kishte efekte ne praktike duke patur si objekt frymezimi
  kengen labe: ” Nga Selaniku tatepjete,sic ka qene do te
  jete” ! Por gjerat nuk dolen ashtu sic e llogariti banda pe-
  deiste: Reforma dhe Vettingu tash po jep frytet e para. Llalla na la shendene ! Ne populli i zakonshem e pame se cfare beri Saliu me banden e tij dhe Surrat Breshka
  ne parlament saqe kjo e fundit hodhi edhe kepucen ne
  Parlament. Fijet po i priten nje nga nje bandes se Saliut
  ne Drejtesi qe e kishin mberthyer si oktapodhi duke vene
  ne postet kyce fare e fisin e vet. Iku edhe kushuriri i dyte
  i Saliut ne krimet e renda, Hajdarmataj qe u sul per te
  arrestuar Saimir Tahirin. E gjithe kjo loja e perbindshit te
  Vicidolit. Shqiptaret jane deshmitare se c’i pane syte sot
  ne parlament per te mbrojtur Hajdarmatajn. Cfare alibishe
  nuk sajuan.Nje bravo ne infinit trimeneshes Arta Marku
  qe me vendim komplet te pavarur nga kahjet politike e
  shkarkoi Hajdarmatajn nga kreu i krimeve te renda.!
  Gjykates Kushtetuese dhe KLD po i dridhen leqet e kembeve sepse kane abuzuar aq shume saqe zor se lane as vjosa dhe as buna duart e tyre hajene e qe kudo
  ne Shqioeri mbollen padrejtesine e ngritur ne ligj. Po iken
  gjyqtare e prokurore nga syte kembet duke refuzuar Ve- ttingun por nuk mund te refuzojne asesi dhenjen llogari
  para drejtesise e hetimit per pasurine marramendese qe
  kane vene duke plackitur qytetarin shqiptar pa mbeshte-
  tje.Po ikin,po ikin ….,

  Reply to this comment
 16. Lond May 10, 17:21

  O te shkerdhefsha fytyren or intelektual byth qir or mbeturina e shqiperis, mbete tuj hanger hale ne cdo lajm, kur te ngopesh na thuaj qe te nejm dhe ca per salushen dhe lulushen dhe moniqen tate or kurv.

  Reply to this comment
 17. Mark .U.K May 10, 17:23

  Doni tjeter per belulin.

  Reply to this comment
 18. Problemi i bandes nuk eshte as Xhafa ,as Tahiri ,por shpetimi kokes se tyre nga Drejtesia qe po i troket ne Dere ! May 10, 18:25

  Lerini mer idiotlliqet e llapave te pd-se ,
  qe per fat te keqe nuk marrin kontran e duhur ne ate Parlament te Turpit !

  Kujt llogjike njerezore i referohen bastardet
  qe prodhojne gjithcka ,ne Fabriken e tyre te Shpifjes ,
  Firma Shpellari ,
  poashtu edhe bastardet qe heshtin e bejne qe kakofonia e shpellareve te gjej hapsira jete ,ne ate salle qe qelb nga rreshti i pare e deri ne maje ke posti i kukuvajka-ve te salles !

  Eshte jovetem absurde te lejosh te derdellisin Kriminelat e pd-se ,duke u vene gjasme .ne rolin e
  te shqetsuarit ,se qenia e Xhafit si Ministri i Brendshem ,
  cenon kodin Moral te Ministrit !

  Basha eshte nji nder Kriminelet e akuzuar per Krim
  ndaj Shqiptareve 4 – protestueseve te exzekutuar ne 21-Janar ,
  eshte abuzuesi me flagrant ne historine e nji politikani
  qe abuzoj hapur me buxhetin e shtetit duke perfituar
  jo me pak se 400 miljone $ jovetm me Rrugen Durres-Morine ,
  dhe i kaloj perballjes me Drejtesine “Temporialamente ”
  vetem sepse ne krye te Gjykatave e Prokurorise ishin tipa si Adriatik Llales (qe pret te arrestohet nga dita ne dite nga interpoli )

  Tani , me cilin Moral , pjerdh nga goja ky kriminel ,
  me nji kembe ne Biruc ?!
  Kujton ky sharlatn se , ne Shqiperi do ndertohet shoqeria e vendeve arabe ,ku vrasja ,mashtrimi ,tinzaria , kaosi shoqeror e politike eshte ne Rend te Dites e ligjet nuk njohin zbatim E KRIMINELET mundet te vazhdojne te bejn cte Duan ???
  Per fatin e tij te keq ,e bandes se shpellarit ,
  kjo nuk do ndodhe ne Shqiperi por do funxionoje Ligji e Shteti ,ndryshe nga ai model ,qe i shkon per gjaku dhe u tentuan te ndertojne kta terroriste te Demokracise .

  Qe Fabrika e llapes se rrospise shpelles ,
  ka gati “Fakte” per te gjithe Shqiptaret (qe jane kunder bandes pd e lsi ),
  qe kane lidhje me Trafikante Droge etj ,

  kte e di edhe Papagalli … !

  Prandaj ,koha e te fituarit miljona e kaluar kohen
  kote ne Parlament ,duke bere TEMA shpifjet e
  bandes se Kriminelave te Shqiperise ,

  duhet ti takoje se kaluares .
  Pushtat ,duhet te tregohen te pergjegjshem
  perball ktij populli ,
  qe ja merr buken e gojes ,
  per te paguar kta pseudoDeputete / pseudoPolitikan

  qe me Politikanet nuk kann asgje te perbashket ,
  dhe bllokoje pagesat .
  PO PO – Duhet te behet Ligje ne ate Parlament

  si kudo ka ligje ne pune ,
  atje ku s’ka rendiment ,ku nuk prodhohet asgje ,
  por pengohet ,
  te ket konseguenca ligjore !
  Sepse ky popull ,nuk mundet te injorohet nga kto
  banda perjetesishte ,
  duke u tallur e fituar Miljona ,
  nuk mundet te durojne kte injorance qe kto banda
  politike i afrojne ksaj shoqerie .

  LOJA E PUSHTETIT ME BANDAT NE PARLAMENT
  DUHET TI VIJE FUNDI !

  Ose trajtoni tema si i takon politikes serioze ,
  qe zgjidhin nji Problem te ktij populli ,
  qe cojne perpara zhvillimin e vendit ,
  ose zhdukuni nga Politika sepse kjo asgje ne ate salle
  ,s’ka te bej me me politikeberje .

  nqs Pushtat ,nuk reagojne e mbajne qendrime serioze
  perball ksaj maskarade politike ,

  ka per ta ndjere mir Reagimin e ktij Populli .,

  Ju plehra e kriminela qe shiteni per politikane
  qe dje s’kishit brek ne bythe e Brenda nates u shndruat
  ne Miljonere
  duke i shkaterruar te ardhmen ktij populli ,

  duhet te zhdukeni nga Politika .
  Nji pergjegjesi te madhe ktu mban direkt personalihte
  edhe zoti Kryeminister i cili s’ka per te dal pa gje ,
  nga i gjithe ky zullum qe ka lejuar e vazhdon te lejoj
  si idiot ,duke i lejuar bandes se kriminelave qe shkaterruan gjithcka ne ate vend gjithcka …

  Ju maskarenje qe mbaheni per poolitikane
  ju genjen mendja se do qendroni perjetesishte
  te paprekur e talleni ne ate hale Parlament .
  Dita e gjykimit do afroje per te gjithe ju maskarenje .

  me Boten e Trafikut

  Reply to this comment
 19. Lili May 10, 19:59

  Shkurt e shqip:Rama humbi mbeshtetjen e botes mbas nominimet qe beri per vishon ne Nato, Rucin ne Parlament.Xhafaj po ashtu eshte nje gabim,ne pikepamje e kerkesave te evropes,per te kalluaren e tij edhe per lidhjet e vellaut me krimin.
  Cuditem se si keto burra ,edhe ne qofte se Rama i zgedh,nuk kane etike sa per me thane:flm, po nuk e pranoj punen per hir te Atdheut,se kam kete problem qe mundet me ia veshtiresuar punet qeverise.Keshilltare te Rames,le te mbetin,po jo pergjegjese kur jemi ne negociata per evrope.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin