Basha “ngujohet” në selinë blu, kritikët: Rezultat katastrofik i PD

June 26, 2017 12:09

Basha “ngujohet” në selinë blu, kritikët: Rezultat katastrofik i PD

Prej orës 08:00 të mëngjesit kreu i opozitës Lulzim Basha ndodhet në selinë e Partisë Demokratike ku po ndjek procesin e numërimit.

Sipas “BalkanWeb” se në selinë blu nuk ka lëvizje dhe aty ndodhen vetëm disa nga strukturat që merren me numërimin dhe marrjen e të dhënave nga KZAZ-të.

Nuk ka pasur asnjë deklaratë dhe as njoftim për një dalje të mundshme të kreut të PD-së, por disa nga zërat kritikë në PD kanë thënë se presin të përfundojë procesi i numërimit.

Ata e kanë cilësuar rezultatin paraprak të PD-së, katastrofal. Disa kanë bërë ironi edhe me ekipin fitues të zotit Basha.

June 26, 2017 12:09
Komento

4 Komente

 1. .alarmi S.O.S June 26, 12:40

  KUSH E QUAN ‘KATASTROFAòL’ REZULTATIN E PD-se?Ata qe nuk donin zgjedhje qe te shuhej PD apo ata qe donin te digjej èperfundimisht nje ish Shqiperi!?
  Jashte Bashes ska me PiDi po vetem LSI e SALI

  Reply to this comment
 2. MH June 26, 13:27

  Aty le te rrije qe te mos largohet ne drejtim te paditur.Sepse e pret ngujimi ne burg.

  Reply to this comment
 3. Fat man June 26, 16:42

  Ja pra edhe Kryecari i ardheshem eshte ndujuar ne SHQUP, akoma nuk dime gje per babin e tij, kriminelin Sali, a thua te kete pire barin e miut…..

  Reply to this comment
 4. lili June 26, 17:45

  halla s’keni pare gje!
  Sa eshte pesha e aleateve tek PDja, tash ndoshta do e kuptojne!
  Hallas’keni pa gje, se kur me nuk do te beheni prape bashke, pra kur me ne pushtet PDja.
  Edhe me vjen shume mire!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim