Basha nis lëvizjet, mbledh në takim urgjent ekspertët e Reformës Zgjedhore

May 22, 2020 14:58

Basha nis lëvizjet, mbledh në takim urgjent ekspertët e Reformës Zgjedhore

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mblodhi sot në orën 11.30 mesditë ekspertët demokratë të Reformës Zgjedhore.

Në takim ishin Oerd Bylykbashi, Ivi Kaso, Enkelejd Alibeaj, si dhe Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Takimi sapo ka përfunduar dhe mësohet se demokratët kanë bërë një bilanc për punën e deritanishme të komisionit dhe mënyrën sesi do të vijojë puna e tij.

Më herët, PD ka deklaruar se PS dhe kryeministri Edi Rama nuk kane vullnet për të çuar përpara reformën në drejtësi, për shkak se nuk ka dhënë përgjigje për asnjë nga propozimet e bëra nga përfaqësuesit e opozitës në Këshillin Politik.

 

l.h/ dita

May 22, 2020 14:58
Komento

4 Komente

 1. Ah vdeksha une per ju: May 22, 16:41

  Ja pra qe Luli ha pyka…!
  Presim ti ngulet pyka edhe Ilirit…
  Po, Monika nuk ha pyka.Ajo ha vesh!

  Reply to this comment
 2. Kercen prifti nga belaja May 22, 18:17

  I kane futur kembet ne nje kepuce lulkes .

  Reply to this comment
 3. Tosi May 22, 21:46

  Po kllufin e pd leshelis priftin pastor Imzot Dorian Telit barkderrin e kane ftuar si ekspert se ai e mban vehten per gjithollog

  Reply to this comment
 4. Lili May 23, 07:17

  Kur ky cohet kishe po bej nje pune , dihet fundi i asaj pune: ju kujtohet si me trupi e tij e mbrojti teatrin !?
  Teatri u shemb e ky bashe ate nate kur ishte turnin i tij nuk ishte aty!!!
  Ky saboton perpjekjet e atdhetareve ne PD per demokraci , se eshte bashkpunetor i Rames nga i cili merr shperblime me pallate e per pallate!
  Ps: u prish ai kate shtese i tij?! Jo u perdor vetem per poena politike sipas marreveshjeve mbas mesnate!
  Pdja vjen ne pushtet kur t’a heqe kete mut!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim