Basha: Rama premtoi çeljen e negociatave me BE, por shtoi kushtet nga 3 në 15

February 22, 2021 19:40

Basha: Rama premtoi çeljen e negociatave me BE, por shtoi kushtet nga 3 në 15

Kreu i PD Lulzim Basha, ka renditur sipas tij dështimin e radhës të kryeministrit Edi Rama.

Nëpërmjet një videoje në “Instastory”, kreu i PD-së shkruan se Rama premtoi çeljen e negociatave me BE-në, por sipas tij ai vetëm ka shtuar kushtet. Sipas tij në 8 vite kushtet për Shqipërinë nga 3 shkuan në 15-të.

“61 ditë deri më 25 prill, 100 dështimet e Edi Ramës në 8 vite. Rama premtoi çeljen e negociatave me Bashkimin Evropian. A e ka mbajtur këtë premtim? Përgjigja: Jo! Në 8 vite shtoi kushtet për Shqipërinë nga 3 në 15-të”, shkroi Basha.

h.b/dita

February 22, 2021 19:40
Komento

6 Komente

 1. Zigur Qarri,gënjeshtari patologjik Edvin D’Rama,filloi fushaten me moton, “Shqipëria buzëqesh nën efektin e kokainës” February 22, 20:27

  Edvin Escobar D’Rama ka mbetur 7 herë në Klasë (i kan mbyllur derën si person i anormal) por ai pretendon se fajin e ka Mësuesi!
  Rreagimi prej idjoti i Edvin Escobar D’Rames (që ka dështuar 7 herë në hapjen e negociatave me BE) ndaj kritikave të Kordinatorit për Politikën e Jashtme dhe Zgjerimin në Parlamentin Europian Michael Gahler:”Ça është ky mo,ça është ky? Ku flet ky, nga Babrruja? Mos u jepni hapësirë lloj e lloj tipave, që në vendin e tyre nuk i pyet askush.Politika është cirk ku s’mbarojnë karagjozët“, deklaroi i sëmuri psiqik.

  Hahaha…mos i jepni hapësirë Kordinatorit për Politikën e Jashtme dhe Zgjerimin në Parlamentin Europian!
  Per plotesimin e kushteve per hapjen e negociatave me BE-n nuk duhet ti jepet rendesi personit te autorizuar nga BE!

  Edvin D’Rama është dënuar 2 herë në Francë për vjedhje ikonash.Nr i dosjes “AL.1961138/A”

  Reply to this comment
  • Zigur Qarri February 23, 06:25

   Adash koktrashi ne perroin e tij te preferuar psiqik, varianti “balta e byrektores se katit te dyte te shqupisave nuk ka te sosur”

   Reply to this comment
 2. Edveri February 22, 20:38

  Pisk e ka punen Kryeministri,do humbi po aq thelle sa edhe fitoi.U mesu fukarai duke bredh jasht shtetit dhe ne qytetet e Shqiperise.Si do tja beje kur te humbi,do jape dorheqje nga kryetari partise apo qendroi komandant.

  Reply to this comment
 3. Conspiracy February 22, 21:55

  A e keni vene re se Basha dhe Veliu kane te njejten menyre te foluri,mimiken ,levizjen e duarve,timbrin e zerit.Ky Sorosi e paska pasur pike te dobet gjimnazin “Sami Frashëri “.Ndoshta Soros merret me shkenca okulte dhe mbase nje nga arsyet qe zgjodhi gjimnazin Sami Frasherin per te piketuar dhe zgjedhur agjentet per qellimet e tij eshte se emri i gjimnazit fillon me te njejten shkronje me mbiemrin e tij. Se fundi mora vesh qe edhe Fatos Nano ka mbaruar po kete gjimnaz.Cudi e madhe.

  Reply to this comment
 4. demo February 23, 05:16

  Kur firmos gjiganti PPP 300 miljon euroshe,sapo ka lexuar librin Shenime per Kinen,qe e mban ne komedine..
  Jo Ballkani,por as Evropa,s`i hyn nne Hesap.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim