Basha-Sequi: PD mbeshtetëse pa kushte e integrimit të Shqipërisë

April 17, 2014 18:44

Basha-Sequi: PD mbeshtetëse pa kushte e integrimit të Shqipërisë

Kreu i opozitës, Lulzim Basha në një takim lamtumire të zhvilluar sot me Ambasadorin e Bashkimit Europian në Tiranë Ettore Sequi tha se Partia Demokratike mbetet një mbështetëse e palodhur dhe pa kushte e integrimit europian të Shqipërisë. Kreu demokrat Basha vlerësoi rolin që ambasadori Sequi ka luajtur këto vite në Shqipëri duke kontribuar në procesin e integrimit europian të vendit dndërsa e siguroi Ambasadorin se PD mbetet një mbështetëse e palodhur dhe pa kushte e integrimit europian të Shqipërisë. Sequi falenderoi z.Basha për mikpritjen dhe shprehu vlerësimet e tij për qëndrimet e PD në qeveri dhe në opozitë në mbështetje të integrimit europian të Shqipërisë. 
April 17, 2014 18:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*