Basha sulmon Bankën Botërore: Është patericë e dyshes Rama-Meta

August 8, 2014 19:22

Basha sulmon Bankën Botërore: Është patericë e dyshes Rama-Meta

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka reaguar pas deklaratës së Bankës Botërore, e cila thotë se marrëveshja e qeverisë me CEZ ishte zgjidhja më e mirë.

Sipas Bashës, nuk ka asnjë patericë që mund ta shpëtojë Ramën dhe Metën nga transparenca për atë që ai e quan vjedhja e shekullit.

Nuk ka patericë që e shpëton dyshen Rama -Meta nga transparenca për vjedhjen e shekullit!

Çdo shqiptar paguan 1,1 milionë lekë nga marrëveshja e paligjshme dhe antikushtetuese me CEZ!

Orën e të vërtetës nuk ka forcë mbi tokë ta ndalë”, shkruan Basha./b.l

August 8, 2014 19:22
Komento

15 Komente

 1. jan August 8, 19:49

  shko e bole …………..

  Reply to this comment
  • Dielli mbi KORAB August 8, 21:46

   PASHA- Basha,Ky DYLBER i Rruges se Kombit, qe i fali detin Greqise me nje firme dore,na flet per vjedhjen e shekullit????
   Kur Hajduti te akuzon ather te jeni te sigurt se ben vetem zhurme per te fshehur gjurmet e thella qe ka lene.
   PASHA-Basha po e kthen Partine Demokratike ne nje Bordello ku çdo gje qihet,por vetem P.I.DH jo.
   dhe kjo tregon se kjo Parti po vetazgjesohet

   Reply to this comment
 2. Meteh August 8, 19:49

  OR MJERAN: Mos e degjo Saliun me se le nam.Bai yt shpirteror keshtu e ka pasur:”Sulme kunder te gjitheve”,Si xhaxhi Enver.Me fal se te permenda “BABAN”

  Reply to this comment
 3. +-*/= August 8, 19:55

  Po kush e kantandisi Kesh-in ne kete gjendje qe eshte sot??
  Ju duheni varur prej gjuhe te gjithe.

  Reply to this comment
 4. dallkauku i vuçidolit August 8, 20:13

  ti paske shkallu si babai yt sala o vrases deri aty ke shkuar shum larg o banditi numer 2

  Reply to this comment
 5. Dardan August 8, 20:17

  “Orën e të vërtetës nuk ka forcë mbi tokë ta ndalë”, shkruan Basha./b.l”
  S’ka forc’ ne bote
  t’na ndali ne grave sot
  Revulucioni marshoooooon!
  Me siguri qe hartimet e Berrushes jane!

  Reply to this comment
 6. Neser August 8, 20:41

  Qenie e peshtire ku mund te ndash krevatin bashkeshortor me mziun dhe gjyshin e dasares.

  Reply to this comment
 7. . August 8, 21:12

  =================================================

  Historikisht …..

  “VERIORET” kurre nuk kane punuar per te miren e SHQIPERISE.

  =================================================

  Reply to this comment
 8. Pasquino August 8, 21:49

  Luli o budall

  Reply to this comment
 9. koli August 8, 21:56

  Lulzime mos u nxef se nuk I shkon bukurise femerore tende..

  O luli ere, gjynof tirona se c’budall ka lind:)

  Reply to this comment
 10. Enkel August 8, 22:06

  Nuk ke faj ti.Fajin e kane keta bythepambuket e PS qe kemi zgjedhur. Ti dhe kryeshpellari yt duhet te mos e shihni me driten e diellit per cfare i keni bere kombit.

  Reply to this comment
 11. pro dhe kunder August 8, 22:09

  ..vetem kaq eshte borxhi?..bejini mire llogarite..eshte vjedhur prona publike ,private,rezervat ne tunele per 20-vjet,thesaret,eshte qepur dhe shqepur ç’do gje ne kete vend nga padija e injoranteve qe na kane udhehequr.eshte shkelur dhe persekutuar i dituri.eshte djegur dhe shkretuar me deshire ky vend..eshte mohuar e drejta e ketij populli te jetoje sic e meritonte ka ndodhur apokalipsi..dhe ju luani rolin e te indinjuarit..ç’guxim..po.po,..fajin e ka LOPA..

  Reply to this comment
 12. tirona August 8, 23:22

  Ju zoti Basha duhet te jeni I fundit qe te flisni per drejtesine perderi sa tek ju rrendojne pergjegjsira penale per ministrite qe keni drejtuar duke filluar nga vrasjet ne bulevard deri tek marveshja e detit ..
  Jo vetem kaq por edhe sot pagueni nga taksat e qytetareve te Tiranes pa shkuar asnje dite ne pune..

  Reply to this comment
 13. Kris August 9, 03:10

  Kesh u shkaterrua nga Saliu me Nanon e Meten.kontribut te cmuar ka dhene dhe banka boteroree cila na jep pare borxh per te paguar keshillat e saj si te shkaterrojme vendin.

  Reply to this comment
 14. dallkauku i vuçidolit August 9, 08:21

  o basha ti e din ç far do te thote mordenar po ti je je nje monster e vertete se po erdhe ti ne pushtet me 21 janar ke dhan urdher te vriten 4 por ti je i afte te vrasesh edhe teme o smerlap o mafioz i ndyre o zeemonster o paljaço o fekale o zwerf hond sa vjeçe e ke mamiten

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*