Basha, takim me aleatët në seli

May 19, 2017 13:03

Basha, takim me aleatët në seli

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar me krerët e partive aleate mesditën e së premtes.

Basha po diskuton me aleatët për listat e deputetëve dhe propozimet për drejtorët e OSHEE, ALUIZNI, Hipotekat, Burgjet dhe Agjencinë e Zhvillimit Bujqësor e Rural.

Në takim, do të bisedohet edhe për strategjinë e zgjedhjeve të 25 qershorit.

May 19, 2017 13:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*