Basha thirrje qytetarëve: Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj

June 25, 2017 18:38

Basha thirrje qytetarëve: Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj

Kur kanë ngelur më pak se 40 minuta nga mbyllja zyrtarisht e kutive të votimit, kreu i PD, Lulzim Basha i ka bërë thirrje qytetarëve të votojnë.

Në një postim në FB dhe nëpërmjet një mesazhi, Basha shkruan: “Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj. Votoni!”

June 25, 2017 18:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*