Basha uron shqiptarët për 28 Nëntorin: Mirënjohje heronjve të Pavarësisë

November 28, 2017 09:47

Basha uron shqiptarët për 28 Nëntorin: Mirënjohje heronjve të Pavarësisë

 

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar përmes një postimi ne rrjetet sociale festen e 28 Nëntorit.

“Ju uroj të gjithë shqiptarëve kudo ku janë GËZUAR 28 NËNTORIN!

Sot përkulemi me respekt dhe mirënjohje të thellë kombëtare para heronjve të lirisë dhe pavarësisë, të bindur se beteja për Shqipërinë demokratike dhe europiane është nderimi më i madh për sakrificat e tyre, thirrja më e lartë për çdo shqiptar.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!”

 

November 28, 2017 09:47
Komento

3 Komente

 1. Lili November 28, 09:58

  Ik mor hajdut e vrases. Ti je aq i pafytyre or kriminel sa ti qofsh…ke vite e vite qe je zhytur ne krim e vjedhje dhe nuk din te besh gje tjeter vecse te nxish Shqiperine para cdo te huaji dhe me e bukura paguan edhe para per genjeshtrat qe u thua te huajve per gjendjen e Shwiperise. Por te njohin me mire se ketu tek ne qe je nje hic dhe nje kriminel qe perdoret si kukull nga krimineli fhe banda e Sali Berishes. Tani pa pike turpi po uron 28 Nentorin. Ptuuu! Maskara!

  Reply to this comment
 2. spata November 28, 11:20

  Nuk kini cfare bishti ti vini se ne kohen e Plakut I.Qemali ne Shqiperi mungonte pluralizmi .Kriminela.tradhetar e hajdut kishte sic ka dhe sot por ndryshimi eshte i madh .

  Reply to this comment
 3. Arber I November 28, 12:40

  Sot gazetaret e RD -se mbushin 105 dite nga mbetja pa rroga, pa buke e pa uje; ky manekim berishovic i hodhi ne ere 1 milion dollare per te shpifur kunder Shqiperise qe e ngriten me gjak e sakrifica baballaret e kombit me Ismali Qemalin ne krye!?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*