Basha viziton minatorin e plagosur, nuk resht së propaganduari

May 30, 2018 10:29

Basha viziton minatorin e plagosur, nuk resht së propaganduari

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar sot në Spitalin Ushtarak minatorin e plagosur në Bulqizë, duke e shfrytëzuar këtë rast më shumë për thirrje propagandistike.

“Kjo është një arsye më shumë për të gjithë shqiptarët që ta kuptojnë se ka ardhur koha që ta flakim tutje këtë qeveri që përfaqëson interesat e mafies, e cila është pengesa kryesore për një jetë më të mirë dhe për Shqipërinë evropiane,” tha Basha.

Ai cilëson se beteja e nisur e opozitës nuk ka të bëjë thjesht me largimin e familjes “mafioze” Xhafaj.

“Të largojmë këtë qeveri që po bëhet gati të bëjë aktin e fundit të tradhëtisë, duke mbyllur derën e negociatave vetëm për të mbrojtur Xhafajn dhe të lirojë Saimir Tahirin”, përfundoi së thënuri Basha.

Drejtpërdrejt nga Spitali Ushtarak ku vizitova minatorin e plagosur në Bulqizë,Selim Zeneli

Publiée par Lulzim Basha sur mercredi 30 mai 2018

s.a/dita

May 30, 2018 10:29
Komento

5 Komente

 1. enverdjali May 30, 11:28

  Tradhetar je ti dhe Strazimiri qe loboni kunder vendit tuaj njesoj si Esad Toptani qe e shiti vendin e tij. Njerezit qe e duan kete vend jane ata qe po e transformojne dita dites Rame e Veliaj qe e do aq shume vendin e tij dhe qytetin e tij. Jo si ty qe ja fute gjumit kater vjet e neve na mbyten plehrat O PLEHRE E KETIJ SHEKULLI.

  Reply to this comment
 2. Diti May 30, 11:46

  Kjo eshte pafytyrsia me e madhe te dali te flasi ky qe vrau 4 veta ne bulevard.

  Reply to this comment
 3. Ledri May 30, 11:47

  Po rri mos fol ti o shok se i ke duart te lyera me gjak.

  Reply to this comment
 4. Tona May 30, 11:54

  Ky pervecse eshte i paaft ka edhe memorie te shkurter. Harron qe i shtriu 4 veta kur ishte minister dhe vodhi tendera pafund.

  Reply to this comment
 5. anticensurë25642654 June 1, 16:01

  moj gazetë kazani e pavarur partiake-“duke e shfrytëzuar këtë rast më shumë për thirrje propagandistike.”-mos vallë palloshi i partisë tjetër nuk bën të njëjtën gjë kur poston çdo ditë
  “Rama tregon në 120 sekonda transformimin e Alpeve Shqiptare”,këtë e shumë të tjera si këto??
  mos vallë fiqaxhiu studenti më i mirë që ka parë amerika në 2800 vjetët e fundit-“Publikon foton kur ishte 4 vjeç në Amfiteatër, Veliaj: Sot rihapet më modern se kurrë”-nuk bën të njëjtën gjë??
  është detyra e tij si politikan të bëjë propagandëëëëë,dhe për fat të mirë,kjo propagandë nuk dënohet me burg!!
  o medje e dhjerë dhe e shkërdyer në rrënjë,kur do të mësoni të jepni lajmin dhe të mos bëni propagandë??kur do të bëheni me të vërtetë të pavarur??
  nëse e keni të vështirë!?
  atëherë shkruani “organ shtypi i partisë X,Y”!!
  ose fare thjeshtë “organ shtypi propagandistik i atij që paguan më shumë”!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim