Basha zbulon se çfarë bën kur nuk e ka mendjen Aurela

June 11, 2017 14:47

Basha zbulon se çfarë bën kur nuk e ka mendjen Aurela

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka publikuar një foto me dy vajzat para se të niset për fushatë në Fier.

Ai shfaqet duke ngrënë akullore me dy vajzat e tij dhe këtë e bën, kur nuk e ka mendjen bashkëshortja e tij.

Me vajzat para se të nisem për Fier. Akullore ne vend te drekës…kur nuk e ka mendjen Aurela”, shkruan Basha.

June 11, 2017 14:47
Komento

1 Koment

  1. Donalda June 11, 23:29

    O bashuq a kujtohesh per jetimet e 21 janarit.
    A ju thua se per ju Babi shiti detin, e do te shese edhe vendin she ne shtepine e kemi ne Holland.
    Me gjithese do pyetur si ta dha nenshtetesine kur me qindra e Kane kerkuar e nuk e Kane fituar. Apo u paraqite si I persekutuar , apo si I spiunuar.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*