Kati 13, Basha në kundërsulm: Rama e Veliaj zhvendosën Lanën për projektin e trafikantit të drogës

December 23, 2018 10:43

Kati 13, Basha në kundërsulm: Rama e Veliaj zhvendosën Lanën për projektin e trafikantit të drogës

Kryedemokrati Lulzim Basha të cilit sapo i janë publikuar dokumentat e skandalit me katin 13 të pallatit ku banon, ka akuzuar këtë të dielë përmes një statusi në rrjetin social Twitter, kryeministrin Rama dhe kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj se kanë zhvendosur shtratin e lumit të Lanës, për t’i hapur rrugë projektit të mikut të tyre trafikant droge, të cilin ndonëse nuk e përmend me emër ndër rreshta, e ka identifikuar në videon ilustruese si Edmond Bego.

l.h/ dita

December 23, 2018 10:43
Komento

4 Komente

 1. Kris 1 December 23, 15:44

  Kur te vije Saliu ne fuqi do te cvendose Surrelin per ta bere galeri artesh te rilindjes

  Reply to this comment
 2. Po , Po December 23, 18:54

  Lulushi , ca më tepër se Berishoviçi , është krejt i pa besueshëm dhe i pa përfillshëm në dërdëllitjet e tij refren !

  Reply to this comment
 3. I tillë je , sa herë që hap gojën December 23, 19:00

  Ore gamor ! Po kush nuk e di sot në Shqipëri , se Vetingun nuk e duan Salushi dhe Lulushi , të dy spiunë të UDB-së , kriminelë , megahajdutë dhe vrasës të popullit të tyre ?!
  Mungesa e argumenteve , iu bën të vërtiteni si pordha nëpër brekët ! Tashmë populli iu njeh dhemb e dhëmballë !

  Reply to this comment
 4. Shqip December 24, 01:25

  Nuk I ha njeri keto brockullat e tua o lulshit bashuqi . Rama e pastroi lanes qe e kthehu né hale babai jot sali

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim