Bashkëpunimi Shakira-Rihanna

January 31, 2014 19:32

Bashkëpunimi Shakira-Rihanna

Mjafton emri i Shakirës dhe Rihannës për të tronditur tregun muzikor, por dy divat nuk kanë ndërmend t’i lënë asgjë rastësisë në bashkëpunimin e tyre të fundit.

Ditën e premte, në media u publikuan imazhet e para të videoklipit të këngës së tyre të përbashkët, “Can’t Remember to Forget You”, në të cilën këngëtaret shfaqen së bashku në poza dhe pozicione me të vërtetë ndjellëse.

Të konsideruar si dy prej femrave më tërheqëse në botë dhe pa diskutim ndër këngëtaret më të famshme e të realizuara ndonjëherë, në bashkëpunimin e tyre duket se Shakira e Rihanna sapo kanë shkaktuar një tërmet që do të mbahet mend gjatë në botën muzikore.

January 31, 2014 19:32
Komento

1 Koment

  1. sopiqoti February 1, 09:38

    PAMJE KURVERIE LEZBIKESH.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim