Bashkia e Fierit heq nga qyteti simbolet e partive

Redaksia Online May 25, 2013 13:06

Bashkia e Fierit heq nga qyteti simbolet e partive

 Bashkia e Fierit ka vendosur të mos lejojë asnjë simbol partiak për fushatën në sheshin e qytetit. Pas vendimit, zyrtarët lokalë kanë nisur heqjen  e banderolave të PS-së dhe PD-së nga sheshi “Nënë Tereza”.

Ndërkohë, PD në këtë qyet pretendon se ka pasur një marrveshje me bashkinë për vendosjen e simboleve.

 

 

Redaksia Online May 25, 2013 13:06
Komento

1 Koment

  1. Hektor Bregu May 25, 15:16

    Bravo ,Baftjar, nje vendim me se i drejte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim