Bashkia e Tiranës ju pret tek Parku i Liqenit këtë “Shën Valentin”, përurohet “Moli i Dashurisë”

February 10, 2019 12:29

Bashkia e Tiranës ju pret tek Parku i Liqenit këtë “Shën Valentin”, përurohet “Moli i Dashurisë”

Këtë Shën Valentin, dhuratën ua sjell Bashkia e Tiranës. Falë një tjetër investimi në Parkun e Liqenit, këtë 14 shkurt do të përurohet “Moli i Dashurisë” me mbështetjen e “Abi Bank”.

Për të kaluar një ditë të paharruar, të dashuruarit, por edhe gjithë ata qytetarë që duan të shijojnë ajrin e pastër, do të mund t’i drejtohen Parkut të Liqenit, ku nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës do të gjejnë dekor festiv, kënde fotosh dhe muzikë.

Ndëkaq, të rinjtë e qendrës TEN risjellin traditën e liqenit, duke performuar këngët me kitara akustike, ku qytetarët do të mund të shijojnë një koncert live me performime me muzikë të zgjedhur.

l.h/ dita

February 10, 2019 12:29
Komento

4 Komente

 1. gjela biba February 10, 13:15

  ta perurojn rame pederi me lal plehun me i puthje lesbike.

  Reply to this comment
 2. Bravo shume bukur ... February 10, 13:35

  Sygjerim !

  Pasurimi i asaj hapesire aty ,me ca llampa (nqs s’ka) neoni psh ne forma Globesh te bardhe do ta benin mjafte Roamntik mbrejmjeve ate Port te Shen Valentinit 😉

  ku zbarkojne Ciftet e Dashuruar …

  Reply to this comment
 3. Miri February 10, 21:02

  U ju hongert mortja, vetem molin e dashnis kishim mangut se te tjerat I kena ne terezi.

  Reply to this comment
 4. antonio February 12, 00:26

  Bravo !
  Moli i dashurie nen kujdestarine e ABI bank te gruars se Rames!
  Kaq hapur dilni?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*