Bastet, deputeti lexon live SMS-të kërcënuese në telefon

October 26, 2018 20:00

Bastet, deputeti lexon live SMS-të kërcënuese në telefon

Deputeti i Partisë Socialiste njëherësh dhe kryetari i Komisionit të Ekonomisë dhe Financa, Erion Braçe, ka treguar mbrëmjen e djeshme një bisedë që ka bërë me një nga pronarët e basteve, që sipas të cilit e kanë kërcënuar.

Braçe në studion e Real Story në Vizion Plus me Sokol Ballën, ka treguar të gjithë bisedën që ka zhvilluar, ku nuk mungonin sharjet dhe fyerjet.

Pjesë nga biseda që u lexua nga Braçe

Mesazhi: Zoti filan po hyni në gjynaf ju të PS me këto bastet që po mbyllen janë 50 mijë veta që punojnë dhe do i lini rrugëve.

Braçe: (I them unë) Gënjeshtër e madhe. As 6 mijë veta dhe të gjithë skllevër të një grushti kriminelësh që zotërojnë lojërat e fatit.

Mesazhi: Po ato kriminelë që thua ti, të kanë sjelle ty në pushtet, jo doni tu hiqni lekët që i kanë bërë më gjak ato kriminelët.

Braçe: Ata kriminelët mund të kenë mbajtur ty mirë e bukur, por mua nuk më kanë votuar kurrë. Tani largohu prej këtej.

Mesazhi: Ok të q**sha motrën.

Braçe: (I kthej unë të njëjtën përgjigje, se e kam shpallur kush më shan e shaj” Hajde po ta mbajti në filan vend.

Mesazhi: I njeh mirë ti ata në Tiranë të fusin atë dhe këtë.

Braçe: Atje je ti (i them unë në mesazh) do të të gjej unë dhe ta tregoj unë se çfarë do të mbash ti në gojë.

Brace lexon mesazhin on Vidnews.

 

o.j/dita

October 26, 2018 20:00
Komento

4 Komente

 1. Asap October 26, 20:50

  Ca jan keta pisa? Nga dole? Perpara po te kishe ne lagje njerez te till, nuk i hullje as qurrat!

  Reply to this comment
 2. katarakti October 26, 22:55

  Jane kriminelat qe po humbasin milionat. Ja pra qe PS-ja eshte domosdoshmeri per vendin. E vetmja shprese per tu rimekembur.

  Reply to this comment
 3. Arben October 27, 05:42

  Ka prokurori, lepurushi.

  Reply to this comment
 4. info analitike October 27, 14:09

  Gjuhe rrugacesh nga te dyja palet. Deputeti nuk ka nevoje te lexoje mesazhet e te sillet si i forte por te beje denoncim sepse shteti nuk funksonon me sjellje e gjuhe rrugacesh por me respektimin e rregullave e te ligjeve. Natyeisht nga nje deputet rrugac nuk mund te pritet kushedi se cfare shembulli qytetarie.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim