Batuta e Ramës për Nard Ndokën: Nardi si Messi, të gjithë largohen vetëm ai qendron

June 13, 2017 18:43

Batuta e Ramës për Nard Ndokën: Nardi si Messi, të gjithë largohen vetëm ai qendron

Gjatë një takimi me banorë të Vaut të Dejës, kryeministri Edi Rama ka ironizuar Nard Ndokën, duke e cilësuar si futbollistin e famshëm Lionel Messi.

Rama tha se pavarësisht çfarë ndodhë, Nard Ndoka është në Parlament edhe atëherë kur nuk e pret.

Rama: U bë Nard Ndoka si me qenë Lionel Messi. Ndërrohen të gjithë lojtarët, Nard Ndoka aty. Çudi shumë e madhe.

Saliu dhe Nard Ndoka kanë ngelë aty. Saliu dihet, por sido të rrotullohet Nard Ndokën e ke në Parlament prapë.

Thua ti doli, kur sheh ti ikin ata që mendojnë se po kthehen prapë, Nardi aty tak. Është si Lionel Messi. I juaji është. Atë keni më të mirin! Vazhdoni. Për procedurë në Parlament kur shikon Nardin prapë.

 

June 13, 2017 18:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*