BATUTAT / Rama: Unë i vetmi katunar në PS, vij nga Surreli

March 16, 2016 17:03

BATUTAT / Rama: Unë i vetmi katunar në PS, vij nga Surreli

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me batuta takimiN për anëtarësimet e reja tek Pallati i Sportit në Tiranë.

I gjendur mes qytetarëve që jetojnë në periferi të Tiranës, ai tha se unë jam përfaqësuesi juaj sepse vij nga fshati.

“Të gjithë këta që folën janë kapitenë në PS, por ata vijnë nga qendra e Tiranës dhe mbase nuk ju kuptojnë aq mirë. Unë jam i vetmi përfaqësues nga fshati në PS, sepse vij nga Surreli”, tha Rama. Kjo shprehje e tij krijoi ovacione e duartrokitje në sallë.

March 16, 2016 17:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*