Bazhdari uron Voltana Ademin për fitoren: Shpresoj të jetë presoni i duhur për Shkodrën

June 23, 2015 19:39

Bazhdari uron Voltana Ademin për fitoren: Shpresoj të jetë presoni i duhur për Shkodrën

Kandidatja e ASHE për bashkinë e Shkodrës, Keti Bazhdari ka uruar për fitoren kandidaten e APPD, Voltana Ademi e cila, edhe pse numërimi në bashkinë e madhe të Shkodrës nuk ka përfunduar plotësisht, është fituesja e zgjedhjeve të 21 qershorit me një avantazh të thellë prej së paku 10 mijë votash.

“Voltana Ademit i uroj punë të mbarë në detyrën e re. Shpresoj të jetë presoni i duhur për drejtimin e Shkodrës”, ka thënë Bazhdari.

June 23, 2015 19:39
Komento

4 Komente

 1. padrino June 23, 20:32

  Edhe këta shkodrianet, prej Puke që hanë gjysëm buke, votuan lulin me flokë të verdha, su ngopen 24vjet me partinë e Khemerve Blu .

  Reply to this comment
 2. mali June 23, 20:48

  Keti Bazhdari tregon se ishte perzgjedhja e duhur e qytetaris shkodrane qe shumica prisnin fitoren e saje , tashme ne te zhgenjyerit qe e mbeshtetem Ketin dhe ndryshimin shpresojme te kryeministri Edi Rama qe mos ta braktise Shkodren por perkundrazi te perqendroje vemendjen maksimale qe mos ta lene Voltanen e shokeve Rasmiz e Lul ta perdorin pushtetin lokal ne Shkoder si tash 25 vjet per 10 familje e kunder interesave te ardhmes te femijeve te Shkodres .

  Reply to this comment
 3. Dion June 23, 22:19

  Shkodra dhe qytetaria shkodrane do te kene vleresimin maximal nga Qeveria edhe pse bene zgjedhjen e gabuar. Vullneti i shprehur ne demokraci duhet pranuar. Jam i bindur qe investimet do vazhdojne ne Shkoder qe ajo ta meritoje emrin si kryeqendra kulturore e Shqiperise veriut

  Reply to this comment
  • Daja June 23, 23:09

   Flm shume Dion. Te shpresojme qe nuk do na braktisni. Ende s’me besohet nje rezultat i tille. Vetem me syndromen e Stocholmit mund te shpjegohet rezultatu ne Shkoder.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim