BBC: Çfarë viti ky për Dua Lipën!

May 26, 2018 18:29

BBC: Çfarë viti ky për Dua Lipën!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është bërë së fundmi subjekt i një artikulli të publikuar nga BBC.

“Çfarë viti ka qenë ky për Dua Lipën…”, kështu nis artikulli në fjalë.

Këngëtarja do të performojë sot në Champions League, ku do të jenë përballë njëra-tjetrës skuadrat e futbollit Liverpool dhe Real Madrid në Kiev.

Lidhur me këtë, Dua është shprehur: “Është me të vërtetë emocionuese. Ne kemi bërë shumë prova dhe pse stadiumi bosh është ende i tmerrshëm. Nuk e di sesi do të ndihem kur janë mijëra njerëz brenda në stadium dhe miliona njerëz që shikojnë nga shtëpia.”

BBC e vazhdon artikullin duke thënë se pasi Dua arriti mbi 1.1 miliardë shikime në You Tube me këngën New Rules, ajo nuk ka frikë nga figurat e mëdha.

“Janë rreth 300 kamera dhe gjëra emocionuese nga të gjitha këndet. Do të jetë një argëtim i madh në stadium dhe do të duket bukur në televizor, shpresoj që njerëzit ta shijojnë”, është shprehur ajo ekskluzivisht për Music News Live.

s.a/dita

May 26, 2018 18:29
Komento

3 Komente

 1. Kinge eshte ... May 26, 21:45

  Shume suxsese artistes Shqiptare (Kosovare)

  Reply to this comment
  • Hosteni May 27, 08:19

   Suxseset e sat’eme. Shkruaj shqip ! Pallavesh.

   Reply to this comment
   • ! May 28, 10:47

    Hosteni kurva ,
    perse nuk e jepni komentin Replik qe tu bo menjiher
    pas hapjes se llapes tate ,
    duke share ktu nga nenat ,nderkohe qe un nuk
    shava Njeri ktu ,perkundrazi shpreha rrespektin per kte kengetare shqiptare ?!

    mir qe nuk jeni Njerez ,e keni nji kulture Tinzaresh ,(duke bllokuar Replikat )
    por s’keni as bythe te perballeni si burra ,tipike per do rrace kurve ,funderinat qe kan pushtuar mediet shqiptare ne ate epoke te lajthitjes .

    Kur shkruan edhe bytha jote “Pallosh” !!!!!!!!!!!!

    hahahaha . te siguroj qe me tipa si ty un nuk fshij as

    “hajdarin” . Nqs do sihim perball njeri tjetrit – do ta shifje vehten mesiguri si muti ne shi .

    Ju funderina te medias jeni nji nder shkaktaret kryesore te degjenrimit e shkaterrimit te asaj shoqerie shqiptare dhe zhytja ne llumin tuaj te injorances .
    Mallkuar qofshi ,jeni me shume se te peshtire per kte Bote

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*