Bebe Rexha krenare për origjinën: Ka diçka në ujin e shqiptarëve. Durojmë gjithçka

June 17, 2018 10:28

Bebe Rexha krenare për origjinën: Ka diçka në ujin e shqiptarëve. Durojmë gjithçka

 

Ka diçka në ujin e shqiptarëve. Ne jemi shumë të fortë. Jemi të ndërtuar si kuajt dhe mund të mbajmë mbi lëkurë gjithçka” – tregon Bebe duke qeshur.

Babai i saj Flamur Rexha u zhvendos në SHBA kur ishte 21 vjeç dhe ka punuar çdo lloj pune për të mbështetur familjen.

Ndërsa nëna e saj Bukurije Rexha ka lindur në Amerikë.

“Mami dhe babi kanë punuar shumë dhe asnjëherë nuk treguan se nuk kishim para” – tregoi këngëtarja e hitit “Meant To Be”.

Mirëpo duket se familja e Bebes nuk e ka mbështetur në fillimet e karrierës së saj muzikore.

“Muzikën e shihnin si diçka negative. Babai im më thonte gjithmonë se ajo është karriera e djallit” – tha Bebe duke buzëqeshur.

a.s/dita

June 17, 2018 10:28
Komento

2 Komente

  1. katarakti June 17, 11:41

    Me pelqejne shume emrat e prinderve te saj: Flamur dhe Bukurije. Tamam emra shqiptare.

    Reply to this comment
  2. Lala June 17, 16:56

    Rrofshi e t’ju rrojne gjithe te dashurit cupe,nderoje Flamurin dhe Bukrien,cikurse kane emrat bene dhe cupen.QOFSHI TEPER TE NDERUAR!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?