Bebe Rexha në projekt filmik (FOTO)

November 6, 2017 16:30

Bebe Rexha në projekt filmik (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha po vazhdon suksesshëm karrierën e saj.

Ajo tashmë do të jetë pjesë e një projekti filmit të titulluar ‘Home’.

Lajmi është bërë i ditur nga vet Rexha, përmes rrjetit social Instagram.

““Home” së shpejti nga David Ayer”, ka shkruar ajo.

28-vjeçarja po bashkëpunon në këtë projekt me Machine GunKelly dhe X Ambassadors. e.r/dita

November 6, 2017 16:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*