Berisha akuza Tahirit dhe zbulon emrin e trafikantit që ka folur ministri

October 31, 2015 20:41

Berisha akuza Tahirit dhe zbulon emrin e trafikantit që ka folur ministri

Sali Berisha ka lëshuar akuza të rënda ndaj ministrit të Brendshëm Sajmir Tahiri.

Tahiri, puna e të cilit është vlerësuar shpesh nga ndërkombëtarët, është ministri socialist më i sulmuar nga Berisha.

Kësaj here, nga profili i tij në Facebook, pa përmendur asnjë burim informacioni apo referencë, Berisha shkruante me tonë gati fantazioze:

“Narko-ministri, skuthi i trafiqeve, i telefonoi Pajtim Bracajt dhe i tha “nuk e keni nga une, por nga Prokuroria dhe SHISH”!!

Narko-ministri Sajmir Shullazi apo skuthi i trafikiqeve, shet institucionet shteterore te zbatimit te ligjit dhe sherbimet inteligjente tek banda e Durresit. Pasi vonoi ne maksimum nepermjet narko-drejtorit te policise se Durresit, Perlatit te 3.2 milione eurove pasuri, ai i telefonon Pajtim Bracajt dhe e njofton se dekonspirimin “nuk e keni nga une” por jane Prokuroria dhe SHISH ata qe kane organizuar operacionin, duke deshmuar se ai ishte kembe e krye i lidhur me banden e Durresit dhe se banda e Durresit ishte banda e Partise”.

October 31, 2015 20:41
Komento

7 Komente

 1. Idriz Gjembi October 31, 20:52

  Ky majmun plak duhet arrestuar si nje shpifes ordinier dhe nje kriminel i qelbur.

  Reply to this comment
 2. metlaj November 1, 01:17

  berisha jo vetem qe shkateroj shtetin por mundohet qe te dekurajoj dhe ndonjerin qe mundohet te punoje Veprimet e tij kan merituar burgosje jo per ti mbyllur gojen por per te paguar sado pak gjynajet e kryera

  Reply to this comment
 3. nostradamus November 1, 01:52

  Flet dhe flet papushim plaku Mere Prostatiku ! Mallkuar qofte brez pas brezi Drakula
  shqiptare…..!!!

  Reply to this comment
 4. nostradamus November 1, 01:56

  Shpif-shpif se dicka do mbetet, ka thene greku i lashte !!! Idem Sali Millosh Vicidoli …!!

  Reply to this comment
 5. Darvin Popa November 1, 14:14

  O xha Sali vuri dhe kush nuk vuri mend ne “Demokraci”,ti ngele “KOQE KANDARI” o dite zi.

  Reply to this comment
 6. nostradamus November 7, 03:39

  Fatkeqesia me e madhe e kombit shqiptar ne keto 100 e ca vjet eshte Sali Millosh Berishovici !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*