Berisha: Bandat u kërkojnë shpërblim Ramës e Metës

November 25, 2013 09:29

Berisha: Bandat u kërkojnë shpërblim Ramës e Metës

Ka reaguar dje edhe ish-Kryeministri Sali Berisha lidhur me arratisjen e 7 të burgosurve nga burgu i sigurisë së lartë në Drenovë të Korçës. sh- kryeministri Sali Berisha fajëson qeverinë për arratisjen e 7 të burgosurve nga burgu i sigurisë së lartë në Drenovë. Në një postim në facebook ai shkruan se rendi dhe siguria në rënie të shpejtë. Në faqen e tij në Facebook, Berisha shkruan ndër të tjera: “Bandat që ndihmuan me para dhe dhunë ardhjen në pushtet të koalicionit Rama – Meta, tani një nga një kërkojnë shpërblimin e tyre”.

November 25, 2013 09:29
Komento

3 Komente

 1. Andi November 25, 09:41

  Hahahahahahahaha

  Reply to this comment
 2. halim thuthuq! November 25, 10:37

  NE QOFTESE KA BANDITA SHQIPERIA NJE NGA ATO JE TI ME FAMILJEN TANE DHE KUPPOLEN E KRIMIT O IDIOT I SHEKULLIT 16 PARA ERES SE VUQIDOLIT IK MOJ HALE KUSH MERRET MA ME TY STE PJERDH MA NJERI AS NI¨PAT E MBESAT TUAJA VRASES ORDINER IK MORE THUTHUQ

  Reply to this comment
 3. demokrat i zjarrte November 27, 03:59

  komunist i poshter se mos ishte per salen akoma buk me vaj e me krip kishit per te ngrene

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim