Berisha ende s’e ka lexuar 23 qershorin

June 30, 2013 20:41

Berisha ende s’e ka lexuar 23 qershorin

E nderuar Dita. Fjalimi i Berishës , që merr totalisht përgjësitë është një tjetër çfaqje e mbivlerësimit të vetes . Kështu ka bërë ai , gjat gjith jetës së gjatë politike . Ai mbulon me krahët e vet vartësit , që ata të bëjnë korrupsionin të plotë dhe pa ju dridhur qerpiku. Si ka mundësi , që një njeri i vetëm të marri përsipër një katastrofë kombëtare 20 vjeçare, për pronën , deformimin e demokracisë dhe montimin e monizmit hibrid? Kemi të bëjmë me një nënvlerësim të ri të auditorit , që e dëgjon. Me sa duket , ndëshkimi popullor i 23 Qershorit , nuk është marrë seriozisht nga Berisha.

 

SMS në DITA në 0689073730

June 30, 2013 20:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*