Berisha ndërhyn nga karrigia, Ruçi i mbyll mikrofonin

November 2, 2017 12:26

Berisha ndërhyn nga karrigia, Ruçi i mbyll mikrofonin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka tentuar të marrë fjalën, teksa në sallën e Kuvendit po zhvillohej një replikë e ashpër mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të PD-së Lulzim Basha.

Berisha ka ndërhyrë nga vendi, duke sulmuar kryeministrin Rama, por është ndërprerë menjëherë nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Ky i fundit i ka mbyllur mikrofonin, duke i kaluar fjalën Bashës, i cili po i përgjigjej Ramës.

“Kjo është strukturë falike, ta nxjerrim jashtë”, tha Berisha, por iu mbyll mikrofoni nga Ruçi, i cili i tha se është jashtë procedurës.

November 2, 2017 12:26
Komento

3 Komente

 1. demo November 2, 12:31

  U mesove me skraparlliun ti vucidol,por eshte nga Progonati ai!

  Reply to this comment
 2. Tabakhonja e Palpoces November 2, 14:13

  Nuk ka faj “ishkreti”se atij i flet dhe bytha te cilen nuk e ka nen hyqem nga haloperhidroli qe perdor poshte e lart.

  Reply to this comment
 3. Bido November 3, 01:19

  Iku koha e Likes o satrap.
  Tani ka usta buxhaku,ai t’i skopit koqet….o dobici i karaxhicit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim