“Ditë të zeza ju presin…”

December 12, 2015 17:57

“Ditë të zeza ju presin…”

Fjalimi i ish-kreut Berisha një ditë më parë në 25-vjetorin e themelimit të PD ka shkaktuar jo pak reagime.

Tonet e tij kërcënuese ndaj qeverisë për rrëzimin e saj “me të gjitha mjetet” kanë bërë në që rrjet të qarkullojnë shumë foto montazhe.

Një prej tyre është “fotoja” që po publikojmë, ku Berisha paraqitet si një prej militantëve të shtetit Islamik që kërcënoi disa muaj më parë Shqipërinë dhe Kosovën me shprehjen “ditë të zeza ju presin”.

December 12, 2015 17:57
Komento

24 Komente

 1. sacri monti... December 12, 18:03

  Hahah,

  perfekt ,

  kafsha islamike eshte bere me histerik se kurre ,

  eshte koha e momenti mi bo shiringen ne koke

  Reply to this comment
 2. Pensionisti December 12, 18:28

  O ZOT jep zgjidhje… Shpirti ja ke mare, te lutemi merri dhe kufomen….

  Reply to this comment
 3. fteri December 12, 19:28

  fytyre e zeze vrastare me keq se I.S.I.S

  Reply to this comment
 4. titi December 12, 21:10

  Pse te mos kercenoj?ketu nuk as shtet,as prokurori,as gjykate dhe as popull.
  Ky plehr komunist e ktheu vendin ne nje rumpalle dhe tani ben sic i do qefi.

  Reply to this comment
 5. Mark uk December 12, 22:00

  Dite te zeza eshte e pakt per ket qeveri hajdutesh e mafiozesh.

  Reply to this comment
 6. sabaudin December 12, 22:59

  I lumte kompozuesit

  Reply to this comment
 7. kur do hapen dosjet e sali elezbiberishes December 12, 23:16

  me shkakton neveri tog fjaleshi ,ish kryministri, per monstren berishe

  ciin te besojme foton si ISSI apo ate tog-fjalesh

  nqs se ju quani te madherishmin enverhoxha diktator ky duhet te quhet

  FRANKESHTEIN MONSTER

  Reply to this comment
 8. kreator December 12, 23:18

  Sa me shume te afroje reforma per drejtesi aq me shume do te leh ky qen. (Te me falin qente).

  Reply to this comment
  • LORA December 13, 08:38

   Kemi per tu gajas me kete gjiriz,,,,,sa me shume te qaset votimi I reformes qilizme te drejtesise.Jam e bindur,ka per tu shndruar ne nje rrangalle ne shkermoqje transparente dhe ekzemplare,,,,,sespse tritolin ia kan heq nga duret,rubinetin e lazove ia kan mbyll,,,,etj.

   Reply to this comment
 9. al-boston December 13, 01:39

  hidhini bomben me hidrogjen ketij kafshe dhe fisit te tij keiminel

  Reply to this comment
 10. . December 13, 02:32

  Berisha nuk asht trim.Ka frige hijen e vet.
  Asht dikush tjeter qe e trimnon kete hipokrit te ndyte.

  Reply to this comment
 11. sali December 13, 03:02

  Paska dale ne foto si Skenderbeu.

  Reply to this comment
 12. alphade December 13, 03:37

  S.Berisha ,kryekriminel nazist,fashist,xhihadist,ISSI-t, ne sherbim te Serbise ,me mentali-
  tetin e Sllobodan Milloshevicit. Me sa duket po e ndjene se po rrotullohet litari te strumbu-
  llari, prandaj eshte cakerdisur e shperfytyruar. O Sllobodan Berisha duhet t’i kishe mendu-
  ar para se te futeshe ne ”black holly-n” e krimeve,sepse tash eshte teper vone per te permby-
  sur qeverine legjitime te zgjedhur nga populli me voten e lire dhe jo si Ti qe i grabisje votat
  ne mes te dites me falangat e tuaja qe ngjanin me ”Trustin e Lulelakres”! Mbi Ty rendon
  ”mali Korabit ” me krime . Nuk i lexon komentet zoteria aty juaj ??? Lexoi dhe do te shohesh
  se bi kurrizin tend rendojne mbi 278 krime dhe cdo njeri nga ato TY te con ne gijotine.
  Prandaj Ti ke motive te forta qe te zemerohesh e t’i besh thirrje popullit per ”revolucion” !
  Mjeran……!!!

  Reply to this comment
 13. alphade December 13, 03:44

  Shenim: fotografine e ISSI-tit Sali Milloshevici, stampojeni dhe shperndajene kudo brenda
  dhe jasht vendit por me format te madh qe ta njohe e gjithe bota cfare monstre eshte ky
  kryekriminel i te gjitha kohrave……!!!

  Reply to this comment
 14. Preng Pjetri December 13, 05:03

  Nuk kuptoj pse komentuesit perdorin “nofk”?!
  A mos valle keni frige nga Berisha?
  Po pse lodhni kot me komentet tuaja!
  Per mua fajtore ështê edhe kjo mazhorance. Qe i ka filluar te gjitha punet nga bishti.
  Ne vend qe te shembete te paren here nga themele kullen e katallaneve te drejtesise..si e vetmja çerdhe skifteresh e udhehequr nga Berisha dhe banda famekeqe e tij. Filloj me shembjen e objekteve te qytetarve te thjeshte.
  Nen hunden e kesaj mazhorance skiftere uzopun SHQUPIN dhe e rikonstruktuan e areduan tamam si KQPPSHse. Me parat tona sigurisht.

  Flej mazhorance fli!
  Skifterat flurojne.
  Me xhaxhin Sali.
  Jeten na trazojne!

  Mos ndeshkimi!
  Nuk eshte telerance.
  Nuk amistohet krimi.
  Zgjohu mazhorance.!

  Mos na zhgenjeni.!
  Ju lutet qytetaria.
  Krah per krah na keni.
  Rrofte Shqiperia!

  Reply to this comment
 15. Dardhari December 13, 05:46

  Gjeja me e persosur qe tregon shpirtin e ZI te kesaj kafshe
  Bravo kush e ka bere kompozimin .

  Reply to this comment
 16. aqo December 13, 06:46

  Qen Berisha……..

  Reply to this comment
 17. ligji. December 13, 07:06

  sala po ndjen arestimin.

  Reply to this comment
 18. Beba December 13, 08:21

  Mjaft e goditur!! Bravo!!

  Reply to this comment
 19. shqipe December 13, 08:51

  Qeni qe te ha tines dhe mishi i dhise i demokracise ne SHQIPERI duhet tredhur nje ore e me pare.

  Reply to this comment
 20. arbi December 13, 09:39

  Mos bini ne gracken e nje njeriu qe ben zhurme falso per ti shpetuar burgut. Ruani gjakftohtesine .

  Reply to this comment
 21. Miku December 13, 16:56

  Heil Hitler Berisha dhe trupat e tij Tropojane SS.

  Reply to this comment
 22. r December 13, 17:13

  sali qameti
  lul smerlapi
  jane koka e ISISIT shqipetar do e shikoni ju rrofshin bluzat e zeza

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?