Berisha në zyrën e Bashës pas mbledhjes së grupit, deputetët e PD në kafe

September 8, 2017 20:02

Berisha në zyrën e Bashës pas mbledhjes së grupit, deputetët e PD në kafe

Pak pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar në selinë blu, një pjesë e deputetëve të PD-së janë ulur në një kafe të gjithë sëbashku.

Mësohet se kryetari i PD-së, Lulzim Basha, po zhvillon një takim në zyrën e tij me ish-kreun e kesaj partie Sali Berisha.

Grupi parlamentar i PD-së u mbledh sot një ditë para seancës konstituive të parlamentit të ri për të vendosur emrat e rinj në komisione dhe në krye të grupit, ekipi i ri i Lulzim Bashës ose opozita e re në parlament.

September 8, 2017 20:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*