Berisha, një urim me foton e familjes në Facebook

January 3, 2014 11:58

Berisha, një urim me foton e familjes në Facebook

Ish-kryeministri, Sali Berisha është treguar mjaft aktiv në Facebook ditët e festave. Mbrëmjen e datës një janar ai ka postuar një fotografi me familjen e tij për të uruar shqiptarët. “Një urim të përzemërt nga familja jonë në ditën e parë të Vitit të Ri për çdo familje shqiptare. GEZUAR!! Sb”, shkruan Berisha në llogarinë e tij në rrjetin social.

January 3, 2014 11:58
Komento

43 Komente

 1. beni January 2, 11:56

  WTF WTF what the fuck

  Reply to this comment
  • pjerin cari January 3, 18:48

   Kane bere mbledhjen kush do shkoj kete vit ne burg, kush do shkoje vitin tjeter.
   Qeni kerkonte te shkonte i pari ne burg, se nuk e duronte dot me Argiten.

   Reply to this comment
 2. ty January 2, 12:01

  te gjithe qelbesira

  Reply to this comment
 3. al-boston January 2, 12:05

  Vdekje qelbesirave te kombit shqiptare.

  Reply to this comment
 4. shpendi January 2, 13:20

  Nje familje unikale. Ne historine e Shtetit Shqiptar, zor se mund te gjendet nje familje e dyte ku, perveç minoreneve, te gjithe jane fajtore. Zoti i ruajte minorenet nga mekatet kur te rriten, qe mos shkojne ne xhins.

  Reply to this comment
 5. koco January 2, 13:35

  Perse ky i paudhe , ky djall vazhdon te shitet lider i joni ? ky vrastar , ky intrigant, ky perbindesh i korupsjonit , ky shkaktar e shkaterimtar i shume te zezave ketij populli e vendi, me hipokrizi tallet e luan me nervat e shqiptareve ky gjarper , ky njeri shpirt zi , Fatalitet shume trondites , fyes , poshterues , ky shembelltyre e identifikuar nga rezultati i 23 qershorit , si mund te shpjehet ,? a thua se ka rrjedhur dhe perdor si fasade familjen e ” Tiranike ” te Tiranit . tashme i shtirur jo si ujk e bishe , por si qengj e engjell i miletit .Shume Hipokrit . i pa gjendeshem e i pa deshiruar, mos ju pafte surati e degjuar emri , nami e nishani . Perse ? sepse kan idene se vetem emerin tja degjosh ketij lugati tashme ters te vete gjithe viti .

  Reply to this comment
 6. Ciljeta January 2, 13:46

  Fotot e kesj kafshe ne facebook tregojne se sa eshte zhytur ne humnere dhe nuk eshte me ai i pari. Perdor fb me keq se nje adoleshent i vonuar. NDYRESISRA.

  Reply to this comment
  • Pilo Lala January 3, 19:15

   Ky tashme eshte i burgosur, se nuk dol dot nga snajperat e gjakut qe kerkojne te marrin njerezit qe ai i vrau me mitrolozet e Gardes Tropojane.
   Kerkojini te dali nje xhiro ne Tirane, ja mban atij?
   Duke i pergjuar jane Haklajt, familja Remzi Hoxha, 21 Janari Nika, Vellezerit Shyti……. lista eshte e gjate.
   Jeta e tij eshte ferr, dhe atij i duhej Pushteti per ta ruajtur nga Gjaqet qe ka me gjithe Shqiperine.

   Reply to this comment
 7. Tani January 2, 14:17

  Uroj nga zemra ne 2014 te futesh ne burg o ndyresire.
  Ti dhe familja jote e lige te paguaj per te gjitha krimet qe ka kryer.

  Reply to this comment
 8. vezhguesi January 2, 14:34

  O Dita, prape e vute kete foto ?? Nuk e shikojme dot me kete te veteshpallur ” familje mbreterore” mafioze . Mjafton te deshifrosh firmen sb , kuptohet qe do te thote serb . Kur do te zhduken keto plehra , se na zune frymen ?? BUUUURRRRRGGGGUUUU !!!

  Reply to this comment
 9. vezhguesi January 2, 14:36

  O Dita, prape e vute kete foto ?? Nuk e shikojme dot me kete te veteshpallur ” familje mbreterore” mafioze . Mjafton te deshifrosh firmen sb , kuptohet qe do te thote serb . Kur do te zhduken keto plehra , se na zune frymen ?? Sa me shpejt o Zot !! Amin !!!

  Reply to this comment
 10. shpqipe January 2, 14:58

  e shikoni cfare mallkimi keni o familje .
  e kur te mallkon populli do te thote prit fundin se eshte I pashmangeshem.

  Reply to this comment
 11. Pali January 2, 15:15

  Gazetaret do benin mire qe mos te botonin pamje te gospodin Berishoviçit. Kujtoni 30 te vraret dhe 300 te plagosurit e Gerdecit para se te botoni pamje te tij.

  Reply to this comment
 12. . January 2, 15:30

  Familja me e “korruptuar” …. qe pritet te denohet per vjedhjet, mashtrimet, kercenimet …. qe i kane bere popullit tyre.

  Reply to this comment
 13. . January 2, 15:31

  Familja mos e gezofte vitin 2014 …. te gjithe vdekshin.

  Reply to this comment
 14. akil January 2, 15:32

  të gjithë të lumtur, bravo kryefamiljari Ber Isha, që pasrojë familjen dhe la popullin e tij të varfër

  Reply to this comment
 15. akil January 2, 15:34

  Të gjithë të lumtur, bravo kryefamiljarit Ber Isha, që pasurojë familjen e vet dhe la popullin e tij të varfër

  Reply to this comment
 16. artani January 2, 15:42

  Ne buuuuuuuuuuurg!!!!!!!

  Reply to this comment
 17. inf January 2, 15:49

  Familje Kusaresh e vrastaresh jeni ju
  hajnia dhe kodoshlliku mbtreteron ne shpirtin tuj o salih efendi
  te gjitha salltanet i keni te vjedhura nga populli.
  Keni ardhe dhe jeni rrit me nji Mjerim Kolosal dhe sot……………
  me Vila me PARE ME TOKA ME MILIARDA E KU TA DI UNE PA FUND ME HAJNI E DOBOCLLIQE I VUNE O PLAKU MERE TI ARRGJIJA XEN KINEZI E SOJI JUJ
  PTUUUUUUUUUUUU ARMIKU NR1 JE TI O HORRI SEBISE O DHANDRRI E DERRI I MILICES JE TI PTUUUUUUUUUUUUUUU MOS PAFSHI NJI DIT TE BARDHE JU DHE RRACA JUJ pik………………………………………. ptuuuuuuuuuuuuuuuu felliqesura dhe breket qe mbani vesh i keni te vjedhura o qofshi te mallkum per jete .ta beri mer kushurira dhe gruja jote SADIJE BERISHA QE TE LA O KINEZI I LIRIES .

  Reply to this comment
 18. pelivan January 2, 16:31

  NESER?!…

  Ket ‘ dhe pjella qe e polli,
  mbane varrit s’do e qas (!)
  Gjithe do thone : ‘ Shyqyr qe ngordhi
  dhe ngordhjen,harram e past… “

  Reply to this comment
 19. Do ta kerkoni Berishen... January 2, 18:44

  Po ku ka me te kuq se berisha, o Shpend e Koco!

  Po ta kishte marre demokracine ndonje i djathte real, atehere do ta shihnit te Lemes ju!

  Po Ram-a-izi ia dha Berishes, qe ishte e mbeti zemer-shalqi!

  I genjeu dite e nate te Djathtet, as toke, as pushtet, as te ardhme…ju i keni te gjitha sa keni patur, per merite te Berishes…Habitem pse e votoni kunder, dhe pse e urreni kaq shume!!!

  Po te isha i kuq, vetem per Salen do votoja!

  Do kalojne ca muaj te tjere dhe ju te Kuqte do dilni ne rruge per te rrezuar Edi Ramen, ma degjo kete fjale!

  PD do dale te mbroje Ed Ramen, si Ramizin dikur, kurse ju do kerkoni Berishen ne krye te PS-se!

  Reply to this comment
  • Pilo Lala January 3, 19:18

   Shqiperia ka gjetur udheheqesin e saj ne 23 Qershor, ne rradhe te pare eshte SHQIPTAR, dhe e do Shqiperine.
   Ne kaq na mjafton, ja kemi lene ne dore, se jemi te sigurte qe do e rregulloj, sic rregulloi Tiranen.
   Falenderojme Ambasadorin Arvizu per bllokimin fantastik qe i beri klikes Berishes per te vjedhur votat.

   Reply to this comment
 20. baca malesori January 2, 19:02

  po ja ke than tamam o ti ,INF, po cka po bajn keta te dites mor ti qe po na i nxjer ketu me i shikjue ket kriminel oj gazet

  Reply to this comment
 21. ali January 2, 19:17

  Rraseni ne burg kete ”trimosh,, qe cdo dite ben karshillek ! Ky bandit tallet me popullin
  dhe qeverine e re ! Valle do te beje keshtu po t’i vihen prangat. ????

  Reply to this comment
 22. Luli kamarier January 2, 19:46

  Sadami dhe familja e tij kriminale, po i bejne Kar-shillekun e fundit shqipetareve. Si nuk po e “kuptojne” qe jane me te urryerit dhe me plehrat e Kombit Shqiptar, ashtu sic jane t’u rezervohen vendet ne shtepine pa qera, tek Burgu 313.

  Reply to this comment
 23. makony08 January 2, 20:01

  Te pershendes per komentin Koco shume I sakte…

  Reply to this comment
 24. tanino January 2, 20:20

  familja adams haaaaaaaaaa

  Reply to this comment
 25. andi January 2, 20:32

  o edi rama do jesh me legeni nqs nuk i fut ne burg kte bastardin dhe te gjithe hajdutet qe e ndihmuan te vidhnin popullin ….e lane kete popull ne mjerim e lane te vuaj per buken e gojes …po mos te ishin kta ndyresira populli shqiptar do ishte populli me i priviligjuar ne ballkan dhe jo te vuanim per buke….me vdekje hajdutet ptuuuuuuuuu

  Reply to this comment
 26. emigranti January 2, 21:12

  familje ideale

  Reply to this comment
 27. shtetari January 2, 22:50

  Adrian,

  mos o burre na e shpif vitin 2014 me kete familje kriminelesh e hajdutesh!

  Mos e qit me ne faqe te gazetes – lere te masturbohet ne FB ky shpellar shekullor.

  Reply to this comment
 28. SKENDER BEU I VJETER January 3, 00:28

  O PERBINDESH ,TI RJEPSHIN TE GJITHE ROPT E SHPAJES.TY TE VARSHIN DHE PREFSHIN MISHIN ME GERSHER E MBUSHNIN ME KRIPE TE PREMAT.FAMILJA ME QELBESIRE E GLOBIT.

  Reply to this comment
 29. Grava January 3, 03:03

  Edhe sikur pese njerez te te urrejne njeriun normal e ben te mos u behe karshillek.Kur te urrejne me shume se gjysma e popullit, duhet te mos eshe normal qe perdor karshillekun e shfrenuar….! Ore ke jo kritika por urrejtje, mallkime, inat te bere merc ne shpirtra nenash, grash, motrash, familjesh, femije qe i ke lene pa baballaret dhe ti u fanepse sikurtu coshe dhurata ?
  Ti qofshe more …” Trim” !

  Reply to this comment
 30. lili January 3, 08:09

  3 fotografia te berishes ne taxen e pare!
  A nuk ju duket se Jeni to ia tepruar?
  Déri kur do te perdoreni kete kart te djeguar ?

  Reply to this comment
 31. Arti January 3, 09:13

  Po pse I beni reklam kesaj familje qe nuk I kane dhene asgje te mire shqiptarve. Vetem te keqija. Kjo qe ju beni eshte fundi I nje gazetarie profesioniste, me falni por media ne shqiperi pa politiken vdes kjo eshte fatkeqsi, uroj qe shqiptaret ashtu siç I thane saliut ik ne qershore nje dite te bukur t’iu perzene dhe juve mjerane, tung

  Reply to this comment
 32. arbri January 3, 09:49

  VDEKSH ITE GJIDH E MOS MBECI ASNJE ISHALLA NGA FARA JOTE O KRIMINEL I POPULLIT SHQIPTAR

  Reply to this comment
 33. nina January 3, 10:54

  a i lexon rreshtat e popullit ky legen, ky kokrra e shpellarit? ne e kuptojme qe do te mbahet me pahir, plaku Mere poor fundi eshte i afert, ai dhe familja e tij e hajduteve e kane vendin ne burg!

  Reply to this comment
 34. Mark Bruna January 3, 11:27

  Une bejta s’di me ba, po nje bejte ty o Sali do ta qes, tre burra me pase shoke si puna jote, ne dy te tjeret ve kembet, e mu ne mes te fytyres tende dhjes.

  Reply to this comment
 35. ty January 3, 11:27

  ne oren 8 uroje shqiptaret per vitin e ri dhe ne oren12 i vuri dinamitin shtylles se t larte ky kriminel te vrete diten dhe te qane naten fare e keqe

  Reply to this comment
 36. Arjani January 3, 12:53

  Aa

  Reply to this comment
 37. ismeti January 3, 13:47

  familje e degjenerume ,shkije e grakofila ,gjak perzir te poshter

  Reply to this comment
 38. Karadaku January 3, 13:52

  Foto tipike e periudhës komuniste

  Reply to this comment
 39. Skanderbegu i Tropojes January 3, 14:40

  Jashteqitje e KOMBIT JANE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*