24 Nëntor 2015 

Berisha nuk do të ketë zyrë në selinë e re të PD

4
Postuar më: 2 Shtator, 2013 tek Aktualitet
sali-berisha-2009-7-2-15-20-27

Kryeministri në largim, Sali Berisha, nuk do ketë zyrë në selinë e re të Partisë Demokratike.

Lajmin e bën të ditur e përditshmja Panorama.

Sipas kësaj gazete, deri tani, në godinën e re të PD-së nuk është duke u përshtatur asnjë zyrë për ish-themeluesin e kësaj force politike. Në javën e dytë të shtatorit, ai do të lërë zyrtarisht edhe zyrën në Këshillin e Ministrave, ndërkohë që rreth një muaj më parë i la pasardhësit të tij, Lulzim Bashës, zyrën e katit të tretë të godinës së vjetër të Partisë Demokratike. Të njëjtat burime saktësojnë se aktivitetin e tij si deputet dhe anëtar i Grupit Parlamentar të PD-së ai mund ta ushtrojë në një zyrë private, në një prej kullave përballë ndërtesës ku qëndroi për tetë vjet.

 

Faleminderit per vleresimin!
Si ju ben te ndiheni ky lajm?

 • asnje ndjesi
 • I kenaqur
 • i shqetesuar
 • i trishtuar
 • i indinjuar


4 Komente


 1.  
  fieraku

  Na plasi trapi
 2.  
  Demokratikasi

  kjo do të thotë se … zyrë nuk ka zonja Lulëzime
 3.  
  roy

  po len lulen pa zyre e jo salen, mgjth lulen do e mbaj per sekretare.

Lini nje pergjigje

(e domosdoshme)