Berisha: Unë nuk kam dashur kurrë të shkoj privatisht në SHBA

January 31, 2019 23:12

Berisha: Unë nuk kam dashur kurrë të shkoj privatisht në SHBA

Sali Berisha në një lidhje telefonike në emisionin “Opinion” foli rreth pyetjeve të bëra sot nga Edi Rama nëse mund të shkojë përtej oqeanit.

Berisha është shprehur se nuk ka dashur kurrë të shkojë në SHBA privatisht.

Ai ka hedhur poshtë hipotezën e ngritur për një heqje të vizës së tij nga DASH.Sipas tij ai nuk e ka parë nuk e ka dëgjuar kurrë një  gjë të tillë.

“Nuk e kam parë dhë nuk e kam dëgjuar kurrë në jetën time një vendim të tillë nga Departamenti Amerikan i Shtetit”,-tha Berisha.

b.m. / dita

January 31, 2019 23:12
Komento

5 Komente

 1. syri January 31, 23:57

  Ja me ne fund Dita tregoi se eshte bere avokati i Saliut dhe Likes kunder Rames! Mercenarizmi eshte karakteristike e shqiptarit! Per inat se vjerit do te fle me mullixheshen!

  Reply to this comment
 2. MH February 1, 01:33

  Merreni me mend se cfare mashkullit asht.
  Ma shume i djeg thumbi pertej oqeanit.Se,ti thuesh njeri i shitun tek shkijet dhe manorkofashistet grek.

  Reply to this comment
 3. Mbaje me shkume February 1, 01:48

  As 24 ore nuk i “mban” kujtesa kriminelit, si gjithnje bythe – qire si cdo tropojan.

  Reply to this comment
 4. referendum per denimin e sali kriminelit February 1, 08:39

  ty duhet ta heqin vizen shqiptaret si njeriu si komunisti me i ndyre dhe me i lig i kombit shqiptar.
  per ne nuk ka rendesi se ta ka heq vizen amerika,se ti dhe familja jote me ate pasuri sheikesh,e sjell ameriken ketu e ke neper ishuj ku shkon sypeshkaqeni me hund derren argita e sllobodanken.
  shikoni llallen qe i ka heq vizen amerika ,shkon ne gjermani dhe depoziton pasurin dhe familja e tij jeton me mire se sa Merkel

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin